Příspěvky uživatele - 243.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 7.4.2017
Pokud nemate dobre svetelne podminky v byte racata se vytahuji a jsou slaba. Ja mam v panelaku obrovske okno na jih a tam jdou rajcata i pariky dobre, ale jeste je davam na krabici od bot aby byly vys nez ram okna. Moje sestra ma mmensi okna na... celý příspěvek >
Recept na likér z višní, 22.7.2016
Dobrý den, několik let už dělám z višní griotku. Postup je velmi jednoduchý. 1/2 kg višní 100g cukru- dávám krupici 1/2 litru vodky nebo rumu Nalít do sklenice odpovídajícího objemu  / já dělám dvojnásobné množství do třílitrové... celý příspěvek >
Vajgélie pěstování, 21.7.2016
Na jaře jsem zasadila 4 druhy vajgelií, najednou jedna s tmavými listy začíná postupně usychat, ostatní pěkně rostou. Po zasazení všechny kvetly. Mám ji zastřihnout? Díky
Malotaktory Jinma, 10.12.2014
Zdravim, Jinmu mám cca 6let. Zatím bez problémů, skvělé starty, nenahraditelná obratnost. Používám s podkopem, špalíkovačem, navijákem a transport. kroutivlas@seznam.cz
Slimáci, 1.6.2014
Dobrý den, myslím, že budete muset napřed pozemek izolovat od okolí tak, aby se k vám slimáci nedostali. Na různých fórech se píše, že slimáci nelezou přes měď - nesmysl, že nepřekonají skořápky, piliny atd. - nesmysl, překonají za deště. Jediné... celý příspěvek >
Slimáci, 1.6.2014
Když to tady tak čtu, myslím, že nejlepší bude překážka. Zakládám novou zahradu. Zatím máme na dvoře planinu a podél plotu keře. Stejně jsou tady. Lezou každou noc v dost hojném počtu. Vedlejší pozemky jsou neudržované zarostlé a plné kamení. Takže... celý příspěvek >
Slimáci, 1.6.2014
Když to tady tak čtu, myslím, že nejlepší bude překážka. Zakládám novou zahradu. Zatím máme na dvoře planinu a podél plotu keře. Stejně jsou tady. Lezou každou noc v dost hojném počtu. Vedlejší pozemky jsou neudržované zarostlé a plné kamení. Takže... celý příspěvek >
Slimáci, 29.5.2014
Dobrý den, jeden z čtenářů zde doporučuje bayer bio slug & snail killer. Tento produkt jsem vyhledala na anglickém googlu a zjistila, že je také jedovatý pro zvířata. Takže nekupovat. Pisatel sice píše, že není pro zvířata jedovatý, ale četla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika