Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaro 2014, 15.4.2014
No máte tady krásné fotečky, ale já nemám žádnou, protože narcisy mi vykvetly 3 květy ,  jeden trs krokusů v průměru 20cm ani jeden květ a na druhém trsu byly 2 květy. Tulipány ještě nekvetou- doufám teda že budou, ale u nás je to později. Taky... celý příspěvek >
Pieris, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, prikladam fotku, jak vypada nas Pieris po 5ti letech:). Sterba
Přežije Pelargonie mráz?, 28.3.2014
Potvrdila jste moji domnenku:). Diky! Sterba
Přežije Pelargonie mráz?, 26.3.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, mel jsem tyto muskaty pres zimu v garazi, pod oknem, ale v hlubokem stinu, prum. teplota 5 st. Uz jsem je odvezl na chalupu, ted v teplych dnech byly venku na slunicku, ale protoze strasi s mraziky, jsem je dal do brany, tam nezmrznou. Nevim... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 26.3.2014
Diky za rady!!! Zkusim to na tu vatu a dal, jak pisete, ale nebudu kupovat pytel vysev. substratu, jestli teda neco vzejde. Kdyz ano, pripravim si lehci zem a dej se vule bozi:). Mam pekny ker ibisku z Lidlu a uz mi kazdy rok kvele vic a vic, kdyz... celý příspěvek >
Množení orchideí, 23.3.2014
Jé, někdo by rád množil a vy to nemůžete zastavit . Předpokládám, že jde o phalenopsy, nebo ne?
Mračňák - abutilon, 23.3.2014
Dík, tak to bude semeno opravdu na nic.
Mračňák - abutilon, 23.3.2014
Zdravím, máte prosím někdo zkušenost, jak dlouho klíčí semeno abutilonu? Mám ho už asi 3. týden v zemi a nic. Buď to trvá tak dlouho, nebo jsou semena na nic . Díky
Jaro 2014, 19.3.2014 Obsahuje fotku
Nase bledulky:)
Venkovní ibišek, 19.3.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, objevil jsem v kulnicce vetevku Ibisku syrskeho, kterou jsem dostal od sousedu. Kazdy rok jim krasne kvete. Zde jsem se dozvedel, ze ten muj Ibisek, zakoupeny v Lidlu, seminka nema, protoze je vyslechteny na plnokvetou formu. Ta semena, co jsem... celý příspěvek >
Habry a zimní olistění, 13.12.2013
Mam tu samou zkusenost.  Ze zakoupenych asi dvaceti habriku, pravidelne strihanych ve vysce asi 2 m, zhruba polovicka opada, zbytek drzi jak prilepeny az do jara:)
Drtim klacky, 22.10.2013
Samozrejme jsem na to taky myslel, ten pytel jde pripevnit primo na drtic, ale presypat to z kyble do pytle neni zadny problem:). S.
Houby v trávníku, 21.10.2013
Diky za odpoved! Lepsi nezkouset::)  S.
Houby v trávníku, 21.10.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, u domu nam v trave roustou tyto houby, v blizkosti driv porazeneho smrku. Ne, ze bych je chtel na smazenici, ale jen by me zajimalo, jsou-li jedle:) Zdravi vas Sterba
Drtim klacky, 21.10.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, mozna to delate taky, kdyz ne, tak doporucuji toto suseni stepku:)! Pytle mi zbyly z nakupu brambor. Sterba
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika