Příspěvky uživatele - 137.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba ptačího zobu Ligustrum vulgare, 30.5.2014
To cleneni neni moc zadouci, protoze nam tam prave chodi pomerne dost pejskaru, bohuzel i bezohlednych.
Výsadba ptačího zobu Ligustrum vulgare, 30.5.2014
Moc dekuji. Udelam tedy dve rady, sazenice od sebe 50 cm a rady od sebe 1 m. A myslite, ze to mezi temi radami proroste? Ja jsem se dlouho rozhodovala (a asi jeste uplne nerozhodla) mezi L. ovafolium a L. vulgare. Neco jsem nacetla z internetu, ale... celý příspěvek >
Výsadba ptačího zobu Ligustrum vulgare, 28.5.2014
Velice Vám děkuji za odpověď. Mně přijde ta jedna řada málo vzhledem k tomu, jak je ten plácek široký. A ta druhá řada se má sázet na kříž, že? Já mám ještě obavu, aby tam nevznikly nějaké díry, když ty sazenice budou od sebe tak daleko. Nemám moc... celý příspěvek >
Výsadba ptačího zobu Ligustrum vulgare, 27.5.2014
Dobrý den, máme před plotem plochu o rozloze 16m x 1,6 m, na jedné straně je cesta (betonová) a na druhé plot. Chceme zde vysadit Ligustrum vulgare, kde by živý plot měl plnit funkci zastínění. Chtěli jsme ho vysadit do tří řad po 30cm na metr,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika