Příspěvky uživatele - 252.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mohu ještě zasadit?, 6.11.2016
Je začátek listopadu, a mně se opozdila zásilka objednaných růží. Přijdou mi poštou okolo 11 listopadu. Mohu je ještě zasadit do připraveného záhonu? Děkuji za případné reakce!
Jak naložit maso na uzení, 5.3.2016
Slyšel jsem, že se dá maso na uzení naložit do slané octové vody a po třech dnech začít udit. Nemáte s tímto nikdo zkušenosti? Děkuji za příp. reakce. Venca
Spartan v suchém roce, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Spartan opět nezklamal. Je pro mne jistota, že mám každoročně jablíčka.
Název rostliny, 6.4.2015
Děkuji za reakci!! Moc by se mi tato rostlinka líbila v živém plotě.
Název rostliny, 6.4.2015 Obsahuje fotku
Neznáte někdo název této rostliny. Včera jsem tuto viděl v zahradě nedaleko Náměště n. Oslavou. Bohužel nebyl nikdo, koho bych se mohl zeptat na místě. Proto se obracím na odborníky touto cestou. Je to dřevina, něco mezi keřem a stromkem. Tvarem... celý příspěvek >
Sadbové brambory 2015, 12.3.2015
Lada bude přesně to, co hledáš!! Mají je v Sativa Keřkov. Přeji pěkný den!
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 6.12.2014 Obsahuje fotku
U mne se letos velmi dařilo Spartanu. Bylo to ale s postřikem!!
Spartan, bohemia, 21.9.2014
Spartan je pro mne jistota, že budu mít každý rok jablíčka. Ještě se mi nestalo, že by někdy vynechal! Pravda, musí se tak 3-4x do roka ošetřit postřikem. To mi nezabere až tolik času a výsledek stojí za to!! Letos narostla krásná velká jablíčka.... celý příspěvek >
Jabloň Rubín, 27.6.2014
Odbočím trochu od tématu, neb nechci zakládat nové vlákno! Mám osmiletý Rubín, krásný zdravý stromek. Každý rok pěkně odkvete a plody se pak začnou pěkně nalévat. Když mají v průměru cca 3cm, tak během dvou dnů všechny!!! opadají. Každý rok je... celý příspěvek >
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014
Na kácení je vždy času dost!! Můj názor- počkejte do podzimu a ochutnejte jablíčka(určitě se nějaká urodí). No, a pak se rozhodnete jestli kácet, roubovat nebo jen odborně prořezat!
Kombinovaný postřik, 24.5.2014
Bydlím na Vysočině, kde fouká 300dní v roce vítr, takže mi nezbývá většinou jiný čas na ošetření, než chvilku ráno. No, a to je ten problém s rosou. Někde jsem kdysi zaslechl, že je možno přidat do jíchy třeba jar.Že potom postřik jakoby lépe,,drží".... celý příspěvek >
Kombinovaný postřik, 24.5.2014
Chci se zeptat, zda je možné smíchat Delan a Calipso na jednu dávku postřikovače a ošetřit tak jabloně? Jde mi hlavně o to, zda se některý s přípravků tímto neznehodnotí a pak následně nezabírá!!?? Je možno provézt postřik na mokré orosené listy?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika