Příspěvky uživatele - 34.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrtvé slepice, 12.9.2015
Hanule, některé otázky okolo slepiček nejsou jasné, alespoň mě... jako například stáří, původ, druh, jestli a kdy byly a jak byly přeléčeny proti čmelíkům, nemají je znovu, či jinou havěť a tak dále a tak dále. Takže jen obecně... je dobré jim... celý příspěvek >
Kohoutek, 6.9.2015
Osobní zkušenost s takovým stavem nemám, čili postupovala bych následovně... vnější prohlídka kohoutka, to jest jestli nemá parazity, stav těla jako takový, přítomnost cizích těles, výrůstků aj., reakce na světlo. Zkontrolování stavu ostatních... celý příspěvek >
Jak dosáhnout pH 8?, 21.5.2014
A je něco co se dá běžně koupit v bauhousu? Děkuji. Adam
Goji - do čeho a jak zasadit?, 21.5.2014
A co se týká té zeminy? Také je nenáročná?
Jak dosáhnout pH 8?, 21.5.2014
Mám tu zahranický subrstárt, pak tu mám písek a substrát pro výsev a množení, jak to zkombinovat? Děkuji. Adam
Goji - do čeho a jak zasadit?, 21.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dnes mi přišla poštou Kustovice Čínská - Goji, viz. fotografie. Jak se Vám jeví? Je v pořádku? CHci se zeptat, do čeho nejlépe zasadit a jak hluboko? Můžu nechat Goji na balkoně na sluníčku nebo jaké má ráda podnebí? Děkuji. Adam
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika