Příspěvky uživatele - 59.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 19.5.2014
zdravim vsetkych stavitelov, prave sme zaplatili predfakturu za zahradny domcek z drevodom orava. 2,5x3m s pristreskom na drevo. So zlavou vysiel na 1800 eur. Predtym som presla internetove firmy, Baumax a Hornbach, OBI. Vo velkoobchodoch su ceny... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 17.5.2014
dobry den vsem, tak ja uz ted opravdu nevim... jsem tady docela znerozhodnela... muj zamer byl si v klidu opizlikat suche vetve starych svestek, treba kazdy den jednu - cca 5-10 je asi silnejsich, bez takove namahy, jako dotedka.  No a... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 14.5.2014
Dekuji vsem za pomoc,  asi to opravdu udelam tak, ze koupim elektro teleskopickou pilu, jsou lacinejsi, a k memu planu asi taky bezpecnejsi, jen nevim, jestli pilu udrzim, ale to vyzkousim v obchode... ta AEG taky neni spatna, jeste se po ni... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 12.5.2014
Dobry den,  pan Vyslouzil ma zrejme pravdu, takhle to dopada... ale ja uz souseda porad s necim otravuji a prestava se mi to libit (natoz jemu...), Li-ION jsou prilis drahe na muj vkus... bohuzel. No, nasla jsem na Vase odporuceni jest jednu... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 12.5.2014
Dobry den,  pily, ktere pouzivate jsou elektricke? z poraneni mam taky obavy... proto ma predstava je mala pila, kterou udrzim pevne v rukou. Pokud jde o jednorazovost, to neni ten pripad, profik uz hodne vyrezal, ale kazdym rokem jsou nove... celý příspěvek >
Růže New Dawn, 12.5.2014 Obsahuje fotku
jeste jedna pro inspiraci, roste kompaktne a je mozno ji vest jako pnouci, nebo jako ker petra
Růže New Dawn, 12.5.2014 Obsahuje fotku
new dawn je skutecne pnouci, foto je ze zacatku rustu, musela jsem uz menit oporu, jak je velika, ted roste spolu s Minehaha na oblouku ze dreva... roste dokonce v polostinu jak blazen - ale tesim se! petra
Zena a pila - poradi nekdo?, 12.5.2014
zdravim poradce,  ja bych se klonila radeji k pile elektricke, protoze s motorovou je prace - oleje, benzin, startovani atd. pro zenu podle mne zbytecne narocne...
Co mi žere růže a hortenzii?, 12.5.2014
housenky ceho? mam taky takove vykousance na ruzi - a taky ze se ji nedari, skomira chudinka a je to krasna Utersen... tedy byla:-((( Je nejaky prostredek? pridavam se k Monicinym dikum, Petra
Zena a pila - poradi nekdo?, 11.5.2014
jeste mne zaujala jedna vec - co znamena motor v ose? je tahle vyhoda na pilach napsana? nebo pila vypada jinak, jako ta, co motor v ose nema? Z Vasich rad jsem pochopila, ze mi tohle hodne usnadni praci... p.
Zena a pila - poradi nekdo?, 11.5.2014
Dobry vecer,  vsem mockrat dekuji za rady a doporuceni... je toho tolik, ze mam asi cely tyden neco ke studiu:-) ale diky Vam vsem, zvlaste konkretnim tipum a v neposledni rade ponuky vlastnich rukou - bohuzel jsem daleko:-(( Pokud jde o... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 10.5.2014
takze Hecht je venku... Husqvarna mi prijde uz takova profesionalni... ja chtela spis neco rychle provozovatelneho a lehkeho. Proste vyberu, zapojim do elektriky a jedu:-) ale priznam se, Husqvarny jsem ani neprochazela
Vinná réva u začátečníka, 10.5.2014
Dobry vecer,  zna nekdo dobrou stranku na internetu, kde je napsane, jak mam sadit, rezat, atd. vinnou revu? Ja jsem zasadila dva koreny, ale ted tady ctu, ze rouby maji byt v pude schovany? Ja je mam venku... a co je prosim zalistek?... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 10.5.2014
Dobry vecer,  potrebovala bych elektrickou pilu na prorezani starych vetvi, s tou klasickou manualne je to drina a na silnejsi vetve nestacim... nasla jsem zatim tyto: Makita UC 4020A, Makita UC 4030A,  Narex EPR... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika