Příspěvky uživatele - 210.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň?, 9.7.2014
Jasně spletl jsem to peronospora to není.
Plíseň?, 9.7.2014
 Peronospora
Aké odrody?, 19.5.2014
Zdravím Podle popisu Vaší nadmořské výšky jste v nížině. Zde si budete muset uvědomit, že u všech odrud budete muset posunout dobu sklizně o něco skorši než se uvádí. Ve vašich oblastech bývá problém hlavně s múčnatkou ale na tu stačí koupel z... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 19.5.2014
Zdravím Je pravdou, že MM 106 múže mít problém v této oblasti, ale ja bych řekl, že u ní bude problém ten, že nemá dostatečný púdní profil a trpí silnými výkyvy teplot kamenité púdy. Krčková hniloba se projeví pouze na púdách bažinného typu a né,... celý příspěvek >
Žloutnutí mladých listů, 19.5.2014
Zdravím Než odpovím tak chci říci, že mi stromky dělají zatím stále radost. Musím se pochlubit, že i některé zakvetly, ale květy jsem jim nemilosrdně odstranil. V květnu jsme měli tady v noci takový tajuplný fofrmrazík, že silně namrzly i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika