Příspěvky uživatele - 106.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké povolení je potřeba na čerpadlo?, 25.8.2015
Já bych to řešil ponorným čerpadlem a hadicí. Hadici bych nechal ježet a když tak bych se k ní neznal. Jen bych nasadil rychlospojku a hotovo, čerpadlo bych sbalil domů a nikde bych nic nehlásil, samozřejmě někkde bych si vykopal jamu na zadržování... celý příspěvek >
Ryby a slimáci, 12.7.2014
V čisté vodě je dohlednost běžně metr a půl. Dostatečná hloubka k tomu, abych nepotřeboval šnorchl s baterkou.
Ryby a slimáci, 12.7.2014
O Feramolu ani jiné chemii tady v tomto tématu diskutovat nechci. Zajímá mne výhradně, jak by šli slimáci smysluplně využít, protože dokud se nevymyslí nějaké užitečné nejlépe průmyslové využití pro slimáky, nebude motivace slimáky likvidovat a budou... celý příspěvek >
Ryby a slimáci, 12.7.2014
Já jsem se ptal, jestli by slimáky žraly ryby, jestli tady někdo nemá s tím zkušenost. Pokud by slimáky ryby žraly, rybáři by nepochybně byli rádi. Pokud ryby slimáky nežerou, tak bych v podstatě vyhazoval odpad do rybníka a to bych nechtěl. Na... celý příspěvek >
Ryby a slimáci, 12.7.2014
V letošním roce jsou mimořádně přemnoženi slimáci. Já vím, je tu o nich víc témat, ale vzhledem k aktuálnosti problému dávám tady toto téma znovu. Nechce se mi slimáky likvidovat bez užitku. Drůbež to nežere, coby hnojivo se nehodí, slimák je... celý příspěvek >
Vidiový řetěz na motorovku, 21.6.2014
Ty klíny se nekupují, uděláte si je doma z tenkých desek nebo prakticky z čehokoli, dle tloušťky spáry, jakou při řezání zdi uděláte. U nás jsme to museli podbourat, protože zeď obsahovala tvrdý kámen (starý barák), byla to trochu větší fuška, ale... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.5.2014
Ještě jedno úskalí. Olej třeba dávkovat přesně. Začátečník by ani neměl používat odměrky, hrnky anebo štamprle. Injekční stříkačka (dvacetikubíková) stojí v lékárně tak pětikačku. Když použijete odměrku, olej se špatně odlévá, pokud necháte v... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.5.2014
Mnohým lidem dělá problém správně namíchat olej do benzínu a to je častý kámen úrazu. Tak jsem se dozvěděl od jedné paní magistry, (netechnický obor naštěstí, jinak bych to asi nerozchodil). Tak jsem se dozvěděl, že když mícháme 1:50. Kolik teda... celý příspěvek >
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 21.5.2014
Tak já jsem tam ještě nikdy nestál a to uloženku z minulého roku tahám každý rok. :) HQ257
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 18.5.2014
Když tak pročítám některé komentáře na Zahradě, sám se divím, jak to, že nestojím každé jaro ve frontě před servisem ve frontě s křovinořezem a motorovou pilou :) HQ257
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 18.5.2014
Nemohu to potvrdit. K práci kolem baráku používám křovinořez Husqarna 325 RD a jednoruční pilu Shindaiwa 320 Ts, oba stroje vyrobeny dlouho po roku 2006. Zimní odstávce nevěnuji nijak mimořádnou pozornost a nikdy nebyl žádný problém. Benzín... celý příspěvek >
Vyvětvovací pila Sharks SH 905, 20.4.2014
Jelikož mám kousek lesa, tak mne toto téma zajímá. Já si myslím, že by stromy měly být vyvětveny, zejména ty, které nerostou v hustém lese, aby z nich jednou mohly být kvalitní desky, které mají co nejméně suků. Týká se to předevím stromů na mezích a... celý příspěvek >
Sjednocení řetězů Husqvarna a Stihl - jak na to, 28.10.2013
Řetěz v podstatě stejný, liší se pouze v počtu článků, neměl by být problém obě lišty vzájemně zapojit, pokud půjdou namontovat Stihl na Husqarnu a naopak. Délka řetězu by mohla být nastavitelná seřizovacím šroubem. Než bych kupoval nové lišty od... celý příspěvek >
Vyvětvovací pila Sharks SH 905, 16.8.2013
Ještě to zvaž, protože kupovat elektrickou pilu na vyvětvování je podle mého názoru pitomost.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 25.7.2013
Zkoušeli jsme všelijaké způsoby moštování jablek, ale coby nejjednodušší a nejméně pracný se nám osvědčilo skladování ve vysířených skleněných demižonech velikosti od 5 do 50 litrů. Postup jednoduchý: 1. krok -  Demižon vyčistit. Nalít vody... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika