Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň ranných brambor, 8.7.2014
Vyjímečně souhlasím se Standou. Pokud nevyzrálé brambory chcete nechávat do podzimu a říkat tomu, že vydrží, tak nemusíte pěstovat a rovnou můžete nakupovat ranné, sklizené kdoví kdy, v obchodě. Pěstuji, abych měl dobré, čerstvé a ne sajrajt jako z... celý příspěvek >
Česnek - co to na něm vyrostlo?, 7.7.2014
Fyziologická porucha. Vnitřní stroužky jsou vyneseny kousek výš a vznikne tohle. Žádná vada to není. "Druhá" hlavička se dá normálně použít na cokoliv.
Škůdce česneku, 7.7.2014
Někdy ji v česneku mám, někdy nemám. Neřeším. Vrtalka má na výnos česneku minimální vliv, průšvih je u póru. Na sadbu nemá vliv. Vůbec to neřešte a dělejte česnek jak jste zvyklý.
Pýr a Kostřava rákosovitá v okrasném trávníku, 26.6.2014
Opakuji. Z trávníku jej nedostane, ani pýr, ani kostřavu.Jedině zlikvidovat totálním herbicidem opakovanými postřiky a založit trávník znovu nebo se smířit s daným stavem. Alois, ujasněte si, co je selektivní herbicid a co selektuje. Stando,... celý příspěvek >
Pýr a Kostřava rákosovitá v okrasném trávníku, 26.6.2014
Agil veme trávník komplet. Je selektivní - k likvidaci jednoděložných ve dvouděložných. To jsou rady.
Pýr a Kostřava rákosovitá v okrasném trávníku, 26.6.2014
Z trávníku to nedostanete. Podle výše uvedeného vypálíte fleky, že budete zakládat trávník nový.
Příprava půdy před založením sadu, 19.6.2014
Přikláním se k J.R. Udělat půdní rozbor, zapravit organickou hmotu, doplnit minerálními hnojivy chybějící živiny dle rozboru a na podzim sázet. Na vojtěšku se vykašlete, vysušuje pole.
Škůdce česneku, 19.6.2014
Samozřejmě, že nepaličák pokládá nať při zralosti.
Roundup Energy 450 SL - zkušenosti?, 12.6.2014
Za ty peníze by mesel být v pozlacené lahvi a stejně bych ho nekoupil. Radši glyfoklasik za dvě stovky litr.
Problemy s pestovanim cibule a cesnaku v piescitej pode, 6.6.2014
Máte písčitou zem a potřebujete do ni dostat organickou hmotu (samozřejme ne pod cibuli a česnek). Dáváte hnůj, kompost nebo alespoň zelené hnojení nebo nic. Čím hnojite na jaře? Automatická závlaha. Pod tím si mám představit co. Jak často zalévá... celý příspěvek >
Mravenci a mšice po celé zahradě, 6.6.2014
Proč ty růže nepostříkáte najednou. Smíchejte do postřikovače přípravek na mšice i na plíseň.
Příjem draslíku, 3.6.2014
Díky za tabulku. Vápnění jsem neprováděl moc a moc let. Obsah vápníku velmi vysoký, pH neutrální, podloží v 5 m opuka. Hořčík mám obsah střední, takže každý rok na jaře před přípravou zahrady hodím trošku kieseritu. Rozbory dávám dělat po 5 letech a... celý příspěvek >
Příjem draslíku, 3.6.2014
Dusík se na rozboru půdy pro jeho pohyblivost nedělá. Podle barvy listů bych na přehnojení dusíkem netipoval. Brambory dostanou před sázením dusíkaté vápno (spíše méně než v návodu) a mrkev jedno přihnojení LV po vyjednocení. Nic víc.
Příjem draslíku, 3.6.2014
Nejde jen o mrkev, tu jsem uvedl jenom jako příklad. Jde o veškerou pěstovanou zeleninu a brambory. Jinak s pěstováním nemám žádný problém, pouze mi vázne příjem draslíku a nevím proč. Řeším to dodatečnou výživou přes listy síranem draselným. Jinak... celý příspěvek >
Škůdce česneku, 3.6.2014
Poučný příspěvek, ale tohle je vrtalka.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika