Příspěvky uživatele - 58.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní domek v záplavové zóně, 20.3.2015
Záplavové zóny byly loni změněny (zpřísněny), takže posudek z 2011 je na... Co zajít na příslušný stavební odbor.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Pane JR, často s vámi souhlasím a obdivuji, že máte trpělivost na debaty o výmyslech. Tentokrát souhlasím s ostatními. Stomp na pěťour funguje cca v 90%. Používám jej a převažující plevel mám právě pěťour. Zkušenosti se hold s návody občas... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 4.11.2014
To, co popisujete není pěťout, spíše ptačinec. Co tedy máte na mysli?
Gloriosa - jak na tuto tropickou lilii, 2.10.2014
Odkvete, zatáhne a pak teprve uklidit. Ukládám na zimu i se zeminou. V zimě nezalévat.
Koňský hnúj s pilinama, 28.9.2014
Piliny jsou organická hmota. Čemu by měly vadit?
Může se ořešák zasadit roubováním pod povrch zeminy?, 28.9.2014
1.ano 2.křivé je normální, nezarostlé normální není 3. ani omylem
Basella rubra, 16.9.2014
Nemůžu se nikde dočíst, jestli jde tato rostlina přezimovat nebo ne. Díka za odpovědi.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 17.8.2014
Stejně jako v minulé, předminulé a v mnoha dalších předtím. Mrkev i česnek udržel v čistotě.
Prosím o radu - VARI?, 5.8.2014
Myslím, že názor, že zadarmo je to drahý, získáte brzy taky.
Nevzešly, ale ani neshnily, 1.8.2014
Napsala jste to úplně srozumitelně a já asi nesrozumitelně odpověděl. Postřik proti klíčení se dělá tímto přípravkem do zelené nati před sklizní. Vámi sebrané brambory již tedy patrně byly ošetřeny proti klíčení.
Nevzešly, ale ani neshnily, 1.8.2014
Zřejmě byly brambory ošetřeny proti klíčivosti přípravkem Fazor.
Rezavé listy na česneku, 27.7.2014
Rez, postřik Ortivou, sadbou se nepřenáší.
Bofix, 17.7.2014
Na popenec Bofix nezabírá, jak jste sám zjistil. Na popenec Starane 15ml/ar.
Svlačec - jde vyhubit mechanicky?, 17.7.2014
Svlačec mechanicky nevyhubíte ani systematickým ukopáváním ani jinak. Na jednom místě na zahradě u zdi mi roste svlačec. Vyrazí, ukopnu. Takto laškujeme již čtyři roky a roste furt. Vy na to určitě přijdete sám, jak to udělat a pak nás poučíte.
Basella alba, 16.7.2014
Dobrý den. Dostal jsem rostlinu Basella alba "Rosebud". Něco o pěstování jsem si přečetl, ale nevím, jestli se dá přezimovat, případně jak. Má někdo zkušenost? Díky za odpovědi
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika