Příspěvky uživatele - 114.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
žlutá pnoucí paní Lenky, 17.7.2008
Paní Lili, děkuji, že nám začátečníkům věnujete tolik času. Myslím, že váš tip je tentokrát správný, na Golden Showers jsem si při brouzdání po netu myslela i já, ale nebyla jsem si jistá.  Zatím se rozrůstá i rozkvétá do krásy, tak držte palce,... celý příspěvek >
jaký živý plot, 13.7.2008
Obávám se, že sázet břečtan k pletivu, kde je celodenní úpal a sucho, není nejlepší nápad - břečťan nejlépe roste ve vlhkém stínu. Břečťan jsem sázela z řízků zakořeněných ve vodě někdy začátkem podzimu a roste dobře, v listopadu už bych se trochu... celý příspěvek >
Nákup růží, 7.7.2008
Mám dobré zkušenosti s růžovou školkou manželů Pelcových ze Sobotky. Objednávala jsem přes internet, bez osobní návštěvy, sazenice byly ve výborném stavu, rostou a kvetou na jedničku, a pokud si s něčím nejste jistá, ochotně vám tam poradí.
Co s cuketami? - dotazy, 7.7.2008
To jsem ráda, že vás cuketové problémy stále drží. Mám několik dotazů - na paní Danielu: Proč je potřeba nastrouhané cukety před mrazením vymačkávat? a další: před nějakou dobou se na tomto fóru objevil recept na cuketové čatný - nezapsala jsem si... celý příspěvek >
žluté pnoucí, 5.7.2008
Mockrát děkuju za odpověď, ale nevím, asi to nebude ani jedna - obě mi připadají moc plnokvěté a nejsem si jistá ani co do barvy, ta moje je čistě žlutá od poupěte až do zvadnutí, nebledne jako ta na prvním obrázku, ani nemá poupě žíhané do červena... celý příspěvek >
Co s cuketami?, 5.7.2008
Díky za všechny rady, i když jste mě tedy moc nepotěšili. Mrazák mám bohužel maličký a s ratatouille bych doma nepochodila: manžel i děti mi totiž cuketová jídla celkem ochotně a rádi jedí, jen v tom ty cukety nesmějí být vidět. Problém není, co z... celý příspěvek >
Poznáte růžičku?, 3.7.2008 Obsahuje fotku
Ta je tedy opravdu krásná. S napětím očekávám, jestli ji někdo pozná, protože takovou bych tedy taky ráda měla. Ráda bych se připojila s dotazem. Nepoznal by někdo moji růžičku? Vloni na jaře jsem si ji koupila v zahradnictví jako mohutnou pnoucí... celý příspěvek >
opora růží a jiných popínavek, 2.7.2008 Obsahuje fotku
Asi to není, co jste chtěla, ale tady je můj neumělý pokus o oporu z proutí. Pro růže a pnoucí trvalky by se dala celkem snadno vyrobit ze silnějších drátů, vyplést slabším. Kotvení není nutné, stačí zapíchnout. Když se postaví dvě k sobě a ohnou se... celý příspěvek >
Co s cuketami?, 2.7.2008
Letos se mi urodilo nějak moc cuket. Už teď je nestačím zpracovávat, a to je začátek sezony. Poraťe, dá se to nějak zavařit? Ideálně tak, aby se vzniklý polotovar dal kuchyňsky využít, např. pro výrobu cuketové polévky apod. Vím jen, že se cukety... celý příspěvek >
jak rozmnožit stolístku ze slabého řízku?, 30.6.2008
Děkuji za rady. Ač jinak chemii na zahradě nepoužívám, tentokrát jsem udělala výjimku. Do stimulátoru jsem ji namočila a zahrabala do země do polostínu stylem dva listy (ustřižené) pod zem, jeden pravý a jeden trojčetný sestřihnuté na dva lupínky nad... celý příspěvek >
Kde sehnat agastache, 30.6.2008
Heleno, podívejte se na stránky o.p.s. Gengel, má ji tuším v nabídce i Jikl. Pokud byste měla cestu na Voticko, můžu nabídnout i sazeničku, vysemeňuje se mi jako čert. Případně můžu na podzim poslat semínka.
Je bazalka opravdu jednoletá?, 30.6.2008
Zdravím, když už je řeč o bazalce, docela by mě zajímalo, jestli se jedná o pravou letničku, nebo jestli jde o trvalku, která se u nás chová jako letnička, protože zmrzne. Pravidelně mi totiž bazalka přezimuje v květináči na okně, likviduji ji až v... celý příspěvek >
zaštipování rajčat, 30.6.2008
No, nevím, jestli tedy nedělám fatální chybu, ale já vrcholek rostliny nezaštipuju. Dozraje, co dozraje, před mrazy ty zelené očešu, uložím do papírové krabice a v ní je nechám postupně docházet. Většinou mám tak do Vánoc vlastní rajčata. Ta poslední... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 30.6.2008
Zdravím, 3 dny na odstátí mi připadá trochu moc, pokud si vzpomínám, rybízový mošt celkem rychle zkvasí, takže pokud nechcete vyrábět víno, myslím, že přes noc to bohatě stačí. Já rybízovou šťávu přecedím přes plátýnko, nechám ji pár hodin ustát v... celý příspěvek >
Sekera z Finska a žena, 24.6.2008
Majko, koukám, že vám tady radí samí chlapi, tak mi to nedá - jsem čas od času nucena štípat špalky podobné délky jako vy a nejsem se sekyrou žádný mistr. Kalač, kterým štípe manžel, je pro mě už moc těžký, osvědčila se mi ale neznačková štípací... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika