Příspěvky uživatele - 182.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cukr, cukr a jenom cukr, 14.6.2014
Nepodařilo se, vykvasilo fajn, téklo dobře, ale hut je špatná. Musím vše předestilovat znovu.
Kde sehnat malou pálenici, 9.6.2014
Na co proboha potřebujete měřit na desetiny stupně?
Cukr, cukr a jenom cukr, 18.5.2014
Rafael, máš pravdu, ve všem,  já dělám z mojí kořalky i "likéry", většinou rum, gin, absinthe, višnovku, ořechovku a další. Dokonce jsem zkoušel i becherovku, ale ta se mně nepodařila, ted mně kamarád přiváží Stomaran čaj, takže budu zase... celý příspěvek >
Cukr, cukr a jenom cukr, 18.5.2014
Ano to je spávně, tak se to psalo v několika knihách, přidávat cukr postupně, také jsem to tak dělal, kdysi... Ale mně to funguje tak jak jsem to nadatloval... Ano máš pravdu s tou věží, stačí jedno přepálení, proto jak jsem psal, prostředek si... celý příspěvek >
Cukr, cukr a jenom cukr, 18.5.2014
Máš pravdu, ten rajčatový protlak je jenom žrádlo pro kvasinky...
Cukr, cukr a jenom cukr, 18.5.2014
Miloši, já nemám možnost tady koupit čerstvé kvasinky, proto ty sušené. Proč tolik? Protože je to vyzkoušené. Vzalo mně to nějaký ten týden než mně to začalo pracovat. Ted to dělám už několik let, pořád stejně a výsledek je vynikající. Minulý... celý příspěvek >
Destilace vína - vínovice, 17.5.2014 Obsahuje fotku
Já ti odpovím... sice pozdě, ale někdo to bude možná potřebovat... Já jsem před několika roky pálil vínovici. 5000 litrů jsem tehdy koupil, takže vím o čem píši. Z 50 litrů pálenicové nádoby (bečka od piva) vyleju první půl litr, teploměr... celý příspěvek >
Cukr, cukr a jenom cukr, 17.5.2014
Se musím s vámi všemi podělit... Můj recept na Kvas z rajčatového protlaku. Vyzkoušený a chutný konečný výrobek …. Co potřebuješ? 12 kilo bílého cukru, vyrobený nejlépe z cukrové třtiny. 180 gramů suchých kvasnic na pečení. 500 gramů... celý příspěvek >
Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164, 16.5.2014
Husqarna, nebudeš mít problemy, bohužel už se take vyrábí v číně...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika