Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 14.8.2015
Díky. Sice to je kusá informace, ale pře strýčka Googla jsem se dopátral, že se jedná o secí strojek MiniMistral a že se jedná o výrobek ze slovenského Hlohovce. Tady jsou i doporučení pro použití výsevních kotoučků na jednotlivá semena - to by se... celý příspěvek >
Co je to za dřevinu?, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Pane Josef, arálijí je několik druhů, ta moje poprvé vykvetla. Bude to arálie ostnitá?
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 13.8.2015
Mám také ten první secí strojek co nafotil pan Jiří Pala - ten kotoučový z Hlohovce. Také mi na stejném místě parádně upadly loukotě kola, což bylo nějak opraveno, ale vydřel se mi plastový střed na kterém se točí kolečko a secí kotouček. Poradí... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 12.8.2015 Obsahuje fotku
Přidávám další žlutou slivoň. Je to cca 100 mladých stromů u cesty, které tam někdo vysadil. Až dnes jsem jel kolem, a všiml si, že to nebudou modré švestky, ale žluté. Některé plody se sice zbarvují do fialova, ale to jsou plody červivé nebo nějak... celý příspěvek >
Pozná někdo co mi vyrostlo?, 10.8.2015
Znám jen dvojzubec trojdílný - plevel, který má semena co se v lese nebo u vody zapychují do oblečení. Opravdu by to mohl b ýt příbuzný druh. Uvidíme jak dál poroste. Třeba to někdo potrvdí.
Žluté slivoně, 10.8.2015
Ja já se zase domnívám, že to zelená renglóda nebude. Zelenou renglódu mám také jako malý stromek, ale ta má plody jiné.Když se proklikne odkaz v mém příspěvku (slovo tady), tak uvidíte krásně žluté zralé plody s protáhlou peckou jako má švestka -... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Letos to vypadá na slušnou úrodu žluté švestky (domnívám se že se jedná o katalónský špendlík, nebo nějaký jeho semenáč), kterou jsem si narouboval. Dnes už je to pěkný strom. Ještě začíná zrát, zralé plody jsem dal před lety do vlákna Tipala (tady).... celý příspěvek >
Pozná někdo co mi vyrostlo?, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Jako chovatel exosticého ptactva, mě zajímalo, čím vlastně krmím svoje opeřence. Proto, když jsem ve směsi zrnin našel semínka, která bych tvarem a velikostí přirovnal ke kmínu, zajímalo mne, co z nich vyroste za rostlinu. Na jaře jsem je vysel a... celý příspěvek >
Jak rozeznat Oulinskou, Ontario a Washington?, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Přidávám fotky Ontária, alespoň stromek byl kupován jako Ontário. Ontário má u mne větší plody než Washington a jsou více protáhlé, dozrává asi o týden později.
Jak rozeznat Oulinskou, Ontario a Washington?, 31.7.2015 Obsahuje fotku
Mě teď dozrává Washington. Mám je z roubu od pana Pavlíčka - díky. Má sice příznaky šarky, ale strom to nijak neomezuje a zdravě přirůstá. Přikládám nějaké fotky. Mám i Ontário, to jsem kupoval jako stromek, takže by tam měla být garance pravosti... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 8.7.2015
To jsem zvědav, jestli to někdo pozná. Já ne. Květ jako bavlník, listy jako okurka? Podobné květy mívají i mračňáky neb Abutilony?
Určení druhu merunky, 8.7.2015
Neurčím, ale Leskora to nebude. Jedank mají plody jiný tvar a touto dobou by měly už být zralé.
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
Se srnci je to těžké. Nic zaručeného kromě plotu asi neexistuje. Všeliké pachové ohradníky fungují jen chvíli, vlasy vůbec. Zvěř si po čase zvykne. 160 cm je na srčí opravdu už dost vysoko, nemohla by to být vysoká si sika (netuším odkud jste).... celý příspěvek >
Toptaste - na podzim sázené stromky, 15.6.2015
Já před pár lety koupil také dva Toptasty ve Slupi v Ökoplantu. Na jaře ani jeden nechtěl rašit, všechny ostatní stromky už byli zelené, až potom začali konečně růst. Už jsem myslel, že je po nich a chtěl jsem je vytáhnout. Prním rokem byly na... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 10.6.2015 Obsahuje fotku
Tak po dvou letech jsem konečně vyladil a ukončil výrobu kozy na řezání dřeva. Řežu na tom hlavně metrovky, takže na tři řezy mi to vychází akorát do krbových kamen. Tato varianta mi přišla pro můj účel nejpoužitelnější. Inspiraci jsem našel na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika