Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
díky za odkaz. z toho co jsem vyčetl, bude nejlepsi,  uříznout strom těsně u země, natřít herbicidem a pak pořád dokola sekat nové výmladky. no bude to fakt boj. škoda jen, že tady nikdo nenapsal svoje zkušenosti.
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
Na některých místech toho sadu je dost velký počet akátových stromů. Nebude mít tolik použitého herbicidu vliv na půdu apod. S použitím herbicidu na stromy nemám žádné zkušenosti... výhodně prodat akátové dřeva?Myslíte jako palivové dřevo nebo jako... celý příspěvek >
Semena dýně ke konzumaci, 11.9.2015 Obsahuje fotku
Myslím, že josef se neptal na to, kde sehnad dýňová semena, ale na to jak ze sklizených olejný dýní (bez slupky - Apetit) dostat nejjednodušší cestou semena. Jelikož jsem vybíráním těchto semen strávil včera dvě hodiny, tak by mě... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 7.9.2015
Opravdu pěkná pěkná přehlídka různých typů dýní. Chtělo by to napsat, o jaké odrůdy se jedná a k čemu jsou dobré - jestli teda nění ještě brzy na hodnocení. Obrácené fotky se mi také někdy podaří, když fotím moblilem. Program v PC je... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 1.9.2015 Obsahuje fotku
Moje žlutá švestka nyní dozrála - fotky dole. Nemohu ji však příliš doporučit - plody po dešti praskají a potom hnijí a nejdou od pecky. Při přeplození není chuť příliš dobrá.
Toptaste, 28.8.2015
Je to tu samá chvála na Toptaste. Já musím též potvrdit, že tato odrůda se opravdu povedla. Touto dobu je to na mojí zahradě ovoce č. 1. Považuji ji za nejlepší slivoň, však už mám zasazeno hnedle 20 stromků.
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 26.8.2015
Ano, letos má Satak red gold poprvé pár plodů. Touto dobou už dozrávají. Plody mají nepatrně pevnější slupku, takže jich tolik nepoškodí vosy. Plody se mi zdají o něco větší než jiná nektarinka - asi Tena?.
Tipala, 23.8.2015
Krásně se na ty fotky dívá.
Malvazinka, 22.8.2015
Nadmořskou výšku mám 184 m n. m., Jižní Morava.
Malvazinka, 22.8.2015
Moc pěkná úroda pane Fialo. Já kupoval také malvazinku, ale pilatka mi každý rok zredukuje úrovu na několik kusů. Taky si nejsem moc jistý, jestli je to opravdu malavazinka nebo Altanova. Moje plody dozrály před týdnem, nevím kdy zraje Altanova -... celý příspěvek >
Co to je za plevel?, 21.8.2015
Jedná se podle všeho o nějaký druh ostřice. šíří se podzemními oddenky. časté sečení může omezit její postup.
Broskev na myrobalánu, 16.8.2015
Ó pardón. Myrobalán! Tvrdé y protože je to tvrdý a odolný strom. Zajímavé je, že jsou mirabelky - ty jsou ve zralosti měkké.
Broskev na myrobalánu, 16.8.2015
Mám celkem tři stromky broskvoni na mirobalánové podnoži. Je pravda, že když jsem zkoušel očkování, ujímavost byla horší než jsem zvyklý cca 50%. Dával jsem ale více oček, takže ze tří mirobalánů mám dva očkovance. Jedno přirostlé... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 15.8.2015 Obsahuje fotku
Broskev Modřinka letos přinesla pěknou úrodu. Na mirobalánu roubované/očkované broskve tedy plodí brzy. Dnes má stromek 4 roky. Mirobalám mohu pro pěstování všem doporučit.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 15.8.2015
Už několik let oběvuji sortiment dýní. Zjistil jsem, že mimo cukety a patyzony lze u nás vypěstovat řadu dalších odrůd pro různé kuchyňské použití. Divím se, že se u nás pro vlastní spotřebu dýně nepěstují více. Rád bych v tomto vláknu rozvinul... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika