Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015 Obsahuje fotku
Tak mise splněna. Stačilo 6 špalků suchého dubu. Větve akátu hořely zase jako závod. Kouř žádný. přikládám pár fotek. kmeny akátu jsem nepalil. nakrátil jsem je na metrové kusy a půjdou do krbu příští rok.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Díky všem za rady. dnes jdu na to. beru 10 špalků suchého dubu a to by bylo, aby nebylo :-) kouř vadit nebude. je to mimo vesnici. pak podám hlášení :-) Tonda
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 19.12.2015 Obsahuje fotku
Zdravím ve spolek, má někdo nápad jak spálit hromadu mokrých větví akátu? viz.obrázek Zkoušel jsem benzin, ale nestačí to. cca mesic na zpet konečky akatu hořely jak papír. bohužel teď už je vše navlhlé. Dnes jsem koupil tekuté Pepo. zitra... celý příspěvek >
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 13.12.2015
budu rád, když napíše víc lidí :-) díky
Jakou vybrat odrůdu na pálení?, 13.12.2015
Dobrý den pane Vysloužile, jakou odrůdu švestky doporučíte přidat do kvasu Durnacíí a jakou odrůdu do Toptastu? Díky Tonda
Lucasova, 1.12.2015
Před pár lety jsem vysadil tři hrušky Dikolor, Dekora a Eriku. Dnes mám možnost srovnávat jejich chuť i se starou Lukasovou, kterou jsem chtěl už vykopat, neboť je to prosychající strom a bez ošetření chemií neudržel kvůli červivosti do podzimu ani... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 29.11.2015
Nějak mi tu chybí název škůdce. Pachatelem je zavíječ zimostrázový. Více info tady.
Vrba jíva - množení, 29.11.2015 Obsahuje fotku
Ano, ano. Potvrzuji výše uvedená slova. Pravou vrbu jívu se mi doposud namnožit nepodařilo. Zkoušel jsem i bylinné řízky, ale také neúspěšně. Není vrba jako vrba! Znám jednu jívu, co na jaře krásně kvete a je plná včel, kterou bych chtěl vysadit i u... celý příspěvek >
Zelené hnojenie, 17.10.2015
Také používám na zelené hnojení hořčici. Hned po sklizni brambor, lochu urovnám kultivátorem, poházím políčko osivem horčice a lehce přejedu bránou. Osivo se nesmí dostat moc hluboko. Stačilo by jen pohodit, když příjde první déšť, tak se políčko... celý příspěvek >
Podivná mirabelka, 4.10.2015
Čistě okulárně podle fotek to vypadá na Belamiru či Aprimiru. Tyhle stromky se v posledních letech dají v zahradnictví koupit. Akorát se mi zdá, že doba zrání je moc pozdní - možná pěstujete ve vyšší poloze?
Dýňoviště 2015 + 2016, 1.10.2015
Přesev Sprinteru odehnil - to je pro me cenná informace. Raději koupím originá osivo. Díky.
Dýňoviště 2015 + 2016, 28.9.2015
Dobrý postřeh. Ty zelené hrbaté dýně vzadu jsem v předešlém příspěvku ani neuváděl. Na jaře mi zbyla jedna sazenice podnožové dýně pro okurky a melouhy Sprinter, tak jsem ji zasadil. Třeba bude mít semena na roubování. MIRDO - ta černá... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 27.9.2015 Obsahuje fotku
Pro letošní rok hlásím sklizeno! Pěstoval jsem tyto dýně: Hokajdo, Hokaido Delikan, špagetová, Lunga di Napoli, tykev máslová (muškátová), cukety, patyzony, dýně na semena se slupkou a bez slupky - Apetit.
Jak bojovat s akátem?, 20.9.2015
díky vyzkouším
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
Taky zajímavý odkaz - V Podyjí ubývá akátů, šanci tak dostává různorodý les
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika