Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Možná i potkan?
Kvas Oskeruše, 28.12.2014
Tak na zdraví! Též jsem letos pálil kvas bez cukru. Pálil jsem tak za měsíc po sklizni. Já oskeruše nijak nedrtím, maximálně tak zamýchám mýchadlem na maltu upevněným ve vrtačce - to je výborná věc na ztekucenní jakéholiliv kvasu. Není třeba žádná... celý příspěvek >
Destilační přístroj z Polska, 17.12.2014
Viděl jsem tento odkalovač na podobném přístroji. Nevím jak to přesně fungovalo, ale vypouštěla se z toho kalná voda, pálenka byla křišťálově čistá.
Co kontrolovat při koupi TZ 4K 14, 12.10.2014
Mám malou starší Kubotu, je to neuvěřitelné co zvládne a vydrží. Minimální poruchovost, maximální spolehlivost. Vyjede všechno, nikde se nesmeká. Při srovnáním s TK vidím pouze tyto nevýhody: nelze jezdit legálně po silnicích, jede max. 15... celý příspěvek >
Moruše, jak ji ostříhat, 18.9.2014 Obsahuje fotku
Chtělo to vystříhat už dříve, kmínek vytáhnout do výšky která vám vyhovuje. Moruše je nezmar, nemusíte se bát, že jí řezem ublížíte. Řešil bych to takhle - foto. Nějaká křivost kmínku se časem srovná, hlavně vyvázat ke kůlu, aby byl kmen svisle.... celý příspěvek >
Moruše, jak ji ostříhat, 18.9.2014
Na trnavskou moruši nevypadá, já bych nechal jeden nejrovnější kmínek jdoucí přímo od země a ostatní odstrani a vyvázal ke kůlu. Nejlépe s tím počkat na jaro. HONZA
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 9.9.2014
Sám jsem ohledně ekoprodukce dosti skeptický. Mám totiž ekologický sad a nepoužívám žádnou chemii. Tudíž nemám téměř žádnou úrodu a stromy dost trpí. Každé ovoce má svou chorobu či škůdce, který nedovolí v mých podmínkách téměř nic sklidit. Snad jen... celý příspěvek >
Co je to za švestku?, 8.9.2014
Hádal bych, že vám kamionisti přivezli nějakou asijskou slivoň. Takto nějak je znám z fotografií. Osobně mám jen Angeleno a to vypadá jinak.
Toptaste, 22.8.2014
Přesně jak píše Petr z Pardubic. Toptaste je u mě taky jednička. Velké chuťově výborné plody a netrpí tolik moniliózou. A na pálení budou taky jistě výborné, ale zatím je stíhám sníst.
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 6.8.2014
Takže doporučuji naočkovat broskev na mirobalán a problém chlorózy je nadobro vyřešen. Píši z vlastní zkušenosti. Ty dva roky spoždění oproti kopi hotového stromku stojí za zelené koruny broskvoní.
Očkování, 12.7.2014
Zkoušel jsem také očkovat kočičky (vrbu jívu) na podnož jiné vrby (křehká, bílá nebo ještě něco podnobného, nevím přesně). Nebyl jsem však úspěšný. Zajímalo by mne, jak jste dopadl s očkováním jívy vy? Domnívám se, že mezi jívou a ostatními vrbymi... celý příspěvek >
Neznámé třešně, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Ty fotografie žlutobílých třešení - to by mohla být Dönisenova. Moje je hodně podobná (foto). Letos jsem ochutnal prvních pár plodů a chuti byly krásně sladké. Ty červené třešně - to je semenáč nějaké chrupky.
Ruth Gerstetter, 2.7.2014 Obsahuje fotku
Nejen Ruth Gerstetter je už zralá. U nme uzrál už i Herman (foto je z 28.6.2014). Letos první plody. Chutné - první švestka, to se cení, ale kdo čeká sladkou švestkovou chuť domácí či dalších pozdních odrůd bude zklamán.
Vápenka u slepic, 30.6.2014
Podstata účinnosti všech olejů je v tom, že roztočům zalepí vzdušnice a ty pak pochcípou. Proti vápence opravdu stačí opakovaný nátěr olejem a vše bude OK. Nejlepší metodou je postavit slepicím do cesty (např. do vchodu do kurníku nádobu s olejem,... celý příspěvek >
Královna Hortenzie, 22.6.2014 Obsahuje fotku
Petře, s tím porovnáním se sladkovišní ranou ti neporadím - sladkovišeň neznám. K Hortenzii musím letos jen podotknout, že letos to nebylo s chůtí "jaksi ono". Celý měsíc u nás nezapršelo, a to bylo na kvalitě a chuti znát. Plody byly menší spíše... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika