Příspěvky uživatele - 39.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podpěry pro dýně, 16.5.2015 Obsahuje fotku
Mě si jeden rok našly podpěru dýně (lagenárie) samy. Měl jsem krásný frňákovník.
Bio postrik proti mandelince, 16.4.2015
SpinTor - nejsem si jistý, jestli je povolen v ekologickém zemědělství - pro bioprodukci, ale vloni jsem jej použil, a zafungoval výborně. Málo-co mi tak zamávalo s mandelinkou. Rychlý účinek a velmi malá rezistence. Zkapali i brouci. Každopádně... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2014, 5.4.2015
Zajímalo by mne, čím ovazujete spoj?
Jaký malotraktor na zahradu, 2.4.2015
Já jsem řešil podobný problém před pěti lety. Jen mám mimo zahrady, ještě sad 1ha a kousek vinice, takže jsem zatím skončil u malého japonce Kubota. Myslím, že ceny začínají někde kolem 80 tisíc, záleží jestli chcete komplet repasi, nebo se naskytne... celý příspěvek >
Co je to za dřevinu?, 1.4.2015
Josefe, ty se vyznáš! Zřejmě je to opravdu ona - podle fotek přesvědčivá shoda. Jak jsem se dočetl na internetu Angličané jí nazývají ďáblova hůl - odtud asi ta asociace s čertem.
Komposter z pletiva, 28.3.2015
Kari síť - to by mohlo nějaký ten rok dobře sloužit. Já myslel původně klasické zahradnické pletivo.
Komposter z pletiva, 28.3.2015
Myšlenka je to možná zajímavá, mohlo by to být i praktické, ale proč to nění běžnější? Jako nevýhodu bych viděl to, že pletivo i kovový rám časem zrezne a rozpadne se. HONZA
Propjení IBC material, 27.3.2015
ano ta hadice tam bude taky, ale na necem musi byt uchycena= kolinka... trochu predstavivosti a duvtipu pratele :-)
Výsadba stromu s balem, 27.3.2015
Též mi dnes včera dorazilo 10 dubů se zemním balem zabaleným do jutoviny a přetažené pletivovou sítí. Volal jsem do Arboeka, abych se ujistil, že to tak mám sázet a tam mi potvrdili, že do země to jde tak jak to je, jen horní nejsilnější drát se má... celý příspěvek >
Hadice průměr 1/2" nebo 3/4", 16.3.2015
Díky Standovi za jednoduché vysvětlení. Koupím si hadici o prumeru 3/4. hadice od Gardeny Comfort flex maji záruku 25 let, tak už by mohla nějaký ten pátek vydržet.
Hadice průměr 1/2" nebo 3/4", 15.3.2015
Dobrý den, mám čerpadlo karcher BP2. rozhoduji se, jestli koupit hadici gardena o průměru 1/2 nebo 3/4. délka hadice bude 35 metrů. zalevání z ibc kontejnerů (rovina) + občas přečerpání vody ze studny (hloubka 3m) do IBC. Nerad bych koupil... celý příspěvek >
Od kdy zachycovat dešťovou vodu?, 10.3.2015
Dobrý den, od kdy zachycujet dešťovou vodu? Mam IBC kontejnery, mám obavy, že by mohlo dojít k jejich poškození. Bydlim na Jižní Moravě, takže předpokládám, že žádné větší mrazy už letos neudeří. Díky Aleš
Rajčata pro sezónu 2015, 2.3.2015
Já se letos většinou přidržím již vyzkoušených osvědčených odrůd, i když něco nového bych rád také zkusil. Nejsem zase takový "rajčatový maniak", abych objednával semena ze zahraniční, a tak si budu muset vystačit s domácím sortimentem. Vezmu to... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 20.2.2015
Zlatava je výborná, ale vyžaduje dobré podmínky pro pěstování, hlavně hodně sluníčka, pak je sladká jako ovoce. Vloni tak nevyzrála a chuťově nebyla 100%centní.
Paprika - výsev nyni?, 20.2.2015
Pozdě není. Já budu také teptve vysévat.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika