Příspěvky uživatele - 78.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - rada, 16.5.2014
Plně souhlasím a profíky jsem zmínil jinde. Já být profík, na kterého sekačka vydělává, budu myslet stejně, ALE tady není debata profíků, tady se baví zahradkáři, chalupáři a jiní, podobní amatéři mně. Mně když klekne sekačka (nebo si ji rozbiji... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 16.5.2014
Milý Standa. Protože jsem dosti kovaný v nákupech v číně a alibabu znám, tak jste mi nahrál na smeč i když jsem zrovna tohle nechtěl rozmazávat. 100$ / kus FOB. Min order 1pcs. Tady to vypadá, že máte pravdu, prvoprodejce prodává za dva tisíce... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 16.5.2014
Dvakrát to po sobě čtu a nenacházím, že bych něco takového napsal... Podle zvuku jde rozdělit tyhle malý mrchy na "zubní vrtačky" a bez přirovnání "motory". To je jediné, co jsem naznačil a stejně jsem to myslel. Neznám křoviňák, který by byl tichý,... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 16.5.2014
Pod tohle se klidně podepíšu. Je to o lenosti něco dělat a učit se. Pokud někdo není ochoten se učit, dělat něco z sebou, tak ať platí. Tyhle malé strojky jsem se musel taky učit, co to je a jak to funguje. Nebo počítače, programování a vůbec ty... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 16.5.2014
Pohádka!? Literární nadsázka, ale v celku malá, přiznávám, že to nežere pět kilo na jeden záběr, ale dvě kila jsou taky "kila". Půl plynu je taky trochu víc i když pořád to není plný. Faktem zůstává, že to má (opět jenom můj odhad) nejméně... celý příspěvek >
Křovinořez - rada, 15.5.2014
Demagogie prodejců! Myslím tím příspěvky typu "nekupuj!" a pod. Předesílám, že jsem jenom řadový uživatel, ale jsem taky strojař a lecos si umím udělat sám a co je hlavné, mám selský a zatím zdravý rozum. Dále k mojí osobě, běžně kupuji to pomlouvané... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika