Příspěvky uživatele - 209.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za révu?, 21.2.2019
Dobrý den, moc děkuji p Jardo za určení odrůdy mojí révy ve skleníku.Už jsem ani nedoufala, že by mi to mohl někdo napsat.Pěstuji jí na českobudějovicku a zatím bez jakýkoliv postřiků. I já přeji mnoho pěstitelských úspěchů.Hanka
Stihl MS 261, 8.1.2018 Obsahuje fotku
Nechcete zkusit nějaké skupiny na sociálních sítích, kde s touto pilou řežou skuteční profesionálové každý den a ne občas nějaký Pepa, nebo Franta vedle ze vsi, který neví o pilách vůbec nic?  Ona se dnes prodává vylepšená verze Facelift MS... celý příspěvek >
Co je to za révu?, 23.9.2017
Moc děkuji, ale o téhle odrůdě píšou, že je bezsemenná... ta moje ale pecičky má
Co je to za révu?, 22.9.2017 Obsahuje fotku
A ještě jeden obrázek... dva nejdou odeslat najednou.Děkuji Hanka
Co je to za révu?, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevěděl by někdo, co to je za odrůdu vinné révy?Dozrává v tuto dobu, hrozen není větší než 15cm, bobule jsou 1.5cm velké, pecičky střední, chuť sladká.
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu na třešni se nám udělaly tyto červené pupínky(viz.fotopříloha) a trešeň začala od shora usychat toto je už druhá sadba u první bylo to samé a uschla úplně. Prosím pozte. Děkuji
BV-18-109, 5.10.2015
Přesně takhle (polopaticky) jsem to potřebovala slyšet.Mockrát děkuji.
BV-18-109, 5.10.2015
Jejda, tak to jste mě moc nepotěšil...
BV-18-109, 5.10.2015 Obsahuje fotku
Jsem úplný laikZajímá mě všechno i když jsem si přečetla plno článků tady i na netu, ale stejně v tom mám chaos.Sazenici jsem koupila teď na podzim v kontejneru.Tak jestli zasadit ještě teď nabo až na jaře?A co potom?Ten dlouhý prut (65cm)nechat jako... celý příspěvek >
BV-18-109, 5.10.2015
Dobrý den, má někdo zkušenost s vinnou révou BV-18-109?Děkuji.Hanka
Jaká je to odrůda?, 2.10.2015
S tou chutí máte pravdu, ale do prosince nikdy nevydržely, protože tolik plodů nikdy neměla.Jinak moc děkuji.
Jaká je to odrůda?, 2.10.2015 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek...
Jaká je to odrůda?, 2.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co je to za odrůdu hrušně? Plody jsou v době růstu tmavě vínové... pak se barva mění, jak je to na fotografii.Je začátek října a hrušky ještě nejsou zralé.Děkuji Hanka, Jižní Čechy
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 18.2.2015
Co se týče přípravku, který vede pilník, zřejmě máte na mysli tzv. "automat". Mám zkušenost pouze od Oregonu. Výhody: přesné naostření řetězu díky dorazovým šroubkům, univerzální na všechny průměry pilníků, včetně plochého na sundavání omezovačů.... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Na co jej budete potřebovat a jaký máte finanční limit?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika