Příspěvky uživatele - 221.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 22.7.2015
Zdravím ještě jednou.Když jsem FS 360 vloni v předrjaří kupoval tak jsem řešil mazání.Prodejce STIHL mě řekl  "neřešte to, nápln je napořád jako v převodovce u auta",tak neřešim a dělám.Nádrž mám na hodinu dělám šest dní v týdnu od června do... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 21.7.2015
Zdravím Vás po roce, tak dvě sezony s STIHL FS 360.Uhlový převod nemazán, není kudy, při servisní prohlídce namazáno ložisko.Funguje bez problémů, v sezoně 6 nadrží denně.Jiné poruchy nebyly, jen zakarbonovaný vyfuk, prej jsen nabral horší benzín,... celý příspěvek >
Husqvarna 535RXT, Stihl FS 350, Stihl 360 C-E, 13.5.2014
Tak FS 360,paráda!!!Dělám s ním v lese, zatím bez problémů
Broušení trojzubu, 13.5.2014
Stihl FS 360.Brousím na šestiůhelník, řekl bych že ostří vydrží dýl
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 13.5.2014
Zdravím, dnes jsem koupil křovinořez FS 360 Stihl, na převodové hlavě už není žádný vstup ani maznice k převodu, prodejce řekl že se nic nemaže, že tam nápln je a že při roční kontrole namaže jen ložisko.Nemam to prý řešit, lidi co se s ním dělají... celý příspěvek >
Křovinořez z Mountfieldu, 27.4.2014
Kupte Stihl a mate pokoj!
Jaký zahradní traktor?, 27.4.2014
Doporučuji něco českého, Karsit nebo Seco Jíčín.Dobrá kvalita, díly do druhého dne, nepotkají se Vám nože a ceny dílů jsou oproti zahraničním třetinové.Musím ještě napsat že u techto traktorů při šetrném používání pár let žádné opravy nebudou.To je z... celý příspěvek >
Pětileté borůvky ze zahradnictví na zázvorce?, 1.6.2013
Dobrý den, dnes jsem nakoupil pětileté borůvky Spartan a Duke, mohu jen doporučit, je lepší si tam zajet-větší výběr, pán poradí a vykopne ze země, žádné květinačové chudinky.Ceny v pohodě
Zazimování gumového bazénu s nafukovacím kruhem, 2.10.2012
takže spíš říkáte uklidit my měli první bazén tři roky dva roky přes zimu napadaný sníh a na jaře jen prostě vypustit a omít sice přes zimu pomrznul ale byl chráněný sněhem a tedy vlhkostí proti vysušení třetí rok jsme ho schovali na půdu kde mrzlo a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika