Příspěvky uživatele - 32.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení semen rajčat a paprik, 13.9.2014
Jde videt, ze zivot je proste bojovnik, at uz se jedna o lidi, zvirata nebo rostliny:) Jinak letos nam vzala zahradu devastujicim utokem plisen bramborova, kdyz jsem byl na sluzebni ceste, ale ta divoka zluta od vas ji prezila uplne v pohode:)
Rajčata kvetou, ale neplodí, 1.6.2014
Podpis: petrpan
Rajčata kvetou, ale neplodí, 1.6.2014
Pak uz me napada jen nerovnomerna zalivka, hlavne presychani roslin, ale to by vam asi docvaklo a zminil byste to..
Rajčata Kumoto, 1.6.2014
Odkud mate tuto informaci, jestli se muzu zeptat? Diky. Ja letos pestuji mini kumato z rajcat z billy. Kumato mam pro zmenu z globu. petrpan
Rajčata kvetou, ale neplodí, 30.5.2014
Pokud vam tam fouka a dostane se tam hmyz, pak by s opylenim nemel byt az takovy problem - urcite by se ujaly aspon nektere kvety. Mne se stalo neco podobneho s rajcaty i paprikami na balkone, ktery byl na jizni stranu a dochazelo tam obcas k... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 30.5.2014
Je pravda, ze ten kvet nalevo jsem prehlidl. V tom pripade bezte za sousedkou/sousedem a zeptejte se jich, jak chrani svoje jahody proti mrazikum;) Ja jestli letos videl takove kvety3, tak mozna skoro i prehanim... a to mame na zahrade jahodniku... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 28.5.2014
Nemyslim si, ze se tady jedna o cernani stredu kvetu.. Nemuze to byt nejaky virus, rozsireny mezi vasimi jahodami? Mozna je na case obmenit sadbu uplne - vse vykopat a zasadit uplne nove. Mozna je to ale zbytecne radikalni krok, pokud prijde nekdo s... celý příspěvek >
Co s těmito rybízy?, 26.5.2014
Meruzalka je podnoz tech vasich rybizu (jsou na ni naroubovane). Rybiz sam o sobe je ker. Takze vse co neroste z koruny, ale pod ni roste z podnoze. Tim se dostavame zpatky k meruzalce.
Rajče - nevím co to je :), 26.5.2014
Haha, no takovehle kvety ma jen rajcte. Listy jsou trochu do bramborova, ale takove odrudy jsou... viz stupicke. I moje Malinowe retra maji temer totozny list s vasima rajcatama. Uvidite, co se vam urodi, ale rajce to bude:)
Listy rajčat zčernaly/zfialověly a zežloutly, proč?, 13.5.2014
Ja osobne bych je nestrihal. Nejsou nicim napadene, neco podobneho jsem videl u rajcete, ktere bylo vystaveno nizkym teplotam. Porad tema listama dokaze prijimat energii, ikdyz ne tak, kdyby byly tmave zelene.
Kustovice čínská a kustovnice cizí, 13.5.2014
Ja pred par lety vybral seminka ze susenych, kupovanych plodu goji a vypadaji jako rostlinka c.1. Kazdopadne po Praze roste spousta keru, ktere vypadaji stejne a jsem si jisty, ze to je lycium barbarum... Takze klidne to muze podle me byt lycium... celý příspěvek >
Odrůda jahod, 12.5.2014
Dobry den, dneska jsem koupil staleplodici jahodnik 10ks v akci v jednom hyper. Odruda se jmenuje Evie 2. Nemate s touto odrudou nekdo zkusenosti? Jak plodi? Jak odolava chorobam? Diky.
Sazenice rajčat do květináčů - jak sadit?, 28.4.2014
Nedavno jsem videl video na youtube, kde ukazoval pan rajcata, resp. jejich koreny. Delal takovy pokus se zasazovanim do hloubky. Demonstroval, ze nezalezi, jestli zasadite rajce hodne hluboko (20cm stonku) nebo jen trochu hluboko (10cm stonku). V... celý příspěvek >
Co je sazeničkám?, 6.4.2014
Jelikoz jsem na internetu uz cetl tuny prispevku typu "od seminka jsem je mel v miníarenisti, pak jsem je presadil a...", tak si troufnu tipnout ze si rostlinky hned po vyklubani privykly na az moc prijemne klima a ted dostaly "pesti do... celý příspěvek >
Nastja slastena klicivost, 23.3.2014
Mne vzdycky smutnic zbavi omezena zalivka - zalit jednou za tyden, nejlip jen zespod. Sucho je bezpecne po kratkem case zlikviduje. Musi se to ale provadet u vsech rostlin zaroven. Navic spise u vetsich kytek, mlade sazenicky jsou na sucho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika