Příspěvky uživatele - 224.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkáza hrušky - čím stříkat hálčivce, 12.5.2014
Vlnovnikovi neprezradte, ze nie je registrovany na neho...
Uzený kapr, 11.5.2014
Je nastudeno udeny kapor bezpecna potravina bez dalsej tepelnej upravy?
Jaké čerpadlo - čerpání vody z potoka, 11.5.2014
3.5 m je v pohode.  Treba si uvedomit, ze tlakove straty prudenim narastaju pri vysokych prietokoch. Staci si zadovazit siroku nasavaciu hadicu a cerpadlo skor s mensim prietokom. Skombinoval by som to so sirokou PP hadicou ktora sa pouziva na... celý příspěvek >
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 11.5.2014
Sranda je, ze sice je toxicky, ale v stredoveku sa jedol, asi v malom ako korenina. Vraj sa niekde na "vychode"??? jedava. Niektore zdroje
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 11.5.2014
Podla Googla je jedovata. Snedek je nazov, pokial dobre rozumiem cesky, dost zly a zvadzajuci. Co ste mali k snedku?
Kudy monilie?, 21.9.2013
Aj tak, toto Palovi nerobte, on to nema rad... Inak je to zaujimave ze v tychto dazdoch nie je monilia. Mozno monilia ma rada suche tkaniva, ked vhkost prichadza z vonka. Preto je uspesna skoro na jar, ked po zime rastliny dlho neprijimali vlahu.... celý příspěvek >
Jahodník a kompost, 20.9.2013
ja tam davam vsetko, co sa teoreticky rozlozi do tych 2 rokoch. Aj suphy z pomarancov, aj chore, napadnute listy aj burinu. Verim, ze sa bakterie a huby medzi sebou pobiju a vyhraju tie kompostujuce. Ak by som moc spekuloval, potom by som do kompostu... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 24.11.2012
Pan Kozak, po dlhorocnych skusenostiach odporuca sadit cesnak najlepsie den pred zmrznutim pody. Teraz som to studoval, lebo sa na to chystam.
Černání a vadnutí listů, 23.6.2012 Obsahuje fotku
Mám podobný problém. Mám v rade 5 hrušiek. Prvá a posledná je konferencia (medzitým dula dicolor, bohemica a durandou). Tohto roku (4.rok ako sú posadené - na jeseň to bude 5 rokov) mi na konferenciách najprv začali černať okraje listov - ako keby... celý příspěvek >
Gril Weber, 4.6.2012
Ahojte. Potrebujem radu, brat si kupi gril Weber a k tomu aj rozpalovaci komin. Uz 2x griloval ale nikdy sa mu nepodarilo dosiahnut vyssiu teplotu ako 180 stupnov a udrzat ju dlho.Pouziva Weber brikety. Mate nejake tipy alebo triky ako na to?... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 29.4.2012
Belehradský bezsemenný Mirku mi tiež stále neraší. Mínus 17 už je pre túto sortu priveľa. Mám ho už 4. rok, ale hrozno som ešte neokoštoval. Konečne dúfam zakvitne Nasťa, ktorá doteraz vymŕzala a prebúdza sa aj chutná Nadežda AZOS. Pamjati Zacharovoj... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 31.3.2012
Predvlani som zo záhradky presadil do vinohradu asi trojročný stromček odrody Invicta. Vlani rodil, tento rok pozerám, že je po suchej zime suchý. Nabudúce skúsim strihnúť do korunky, ako vyzerá drevo na reze, ale pravdepodobne suchý marec Invictu... celý příspěvek >
Kulatá mrkev, 31.3.2012
Prvého decembra som vysial do hlinitej pôdy vo vinohrade riadok skorej mrkvy. Napriek silným mrazom a extrémnemu suchu som si tento týždeň všimol, že mrkvička parádne vzchádza. Vodu vo vinohrade nemáme. Po týchto preháňkach mrkva istotne parádne... celý příspěvek >
Česnek, 31.3.2012
Prepáčte, ale tvrdenie, že "Tam kde není propustná vrstva česnek vyroste, ale při podzimních deštích shnije a zplesniví protože není z povrchu půdy odvedená voda do podloží." mi pripadá trochu pritiahnuté za vlasy. Zo skúseností pestovateľov cesnaku... celý příspěvek >
Rezistentna odroda broskyne?, 29.1.2012
Viete mi poradit rezistentnu odrodu broskyne, ktoru netreba striekat proti kuceravosti? Chcel by som na jar vysadit par broskyn ale zatial som ziadnu takuto nenasiel, neviem ci taka vobec existuje... Keby ste mi vedeli poradit aspon taku ktora to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika