Příspěvky uživatele - 9.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Balkónová rajčata, 9.3.2008
Moc děkuji za rady.
Iris germanica, 9.3.2008
Aha, mnohokrát děkuji už je mi to vše jasné.
Balkónová rajčata, 9.3.2008
Cherolu tedy zasadim venku.
Balkónová rajčata, 9.3.2008
Aha, dekuji za rady. Jenom bych jeste potreboval vedet, ja velké mam zvolit ty pestebni nadoby.
Iris germanica, 9.3.2008
Co je to za typ kosatce? Jedná se o velkokvětý?
Balkónová rajčata, 8.3.2008
Aha, ale taky se da pestovat na balkone, nebo ne? 
krokusy, 8.3.2008
S krokusy je to na jaře problém. Prodávají se jen rychlené v obchodech typu OBI atd. Cibule krokusů je třeba shánět na podzim, kdy je jich v obchodech dostatek.
Balkónová rajčata, 8.3.2008
Dobry den, Zakoupil jsem balkoonová rajčata odrud Vilma a Cherola. Prave ted mi klici. Zajimalo by me jak velke a hluboke nadoby resp. kvetinace budou potrebovat ke zdarnemu rustu. Nerad bych koupil male nebo moc velke.  A jak daleko od sebe je... celý příspěvek >
Orchideje, 8.3.2008
Na veletrhu For garden jsem viděl krásné orchideje, které bohužel nebyly prodejné. Chtěl jsem se zeptat, jestli si někdo, kdo byl také na výstavě, nevzal nějaký kontakt na tuto firmu. 
Cub Cadet 1023 RD, 13.2.2008
Co si myslíte o tomto traktoru? Po precteni jinych diskusi me doopravdy nenapadá jiná moznost.
zkušenosti s firmou Bakker, 13.2.2008
Na podzim jsem si nechal poslat cibule některých rostlin a až na pozdní zaslání (konec listopadu na sadbu v horské oblasti opravdu ideální není), jsem byl spokojen. Kvalita sem mi zdála dobrá. Uvidíme co z nich vzejde, zima byla mizerná,... celý příspěvek >
Ocúny, 30.9.2007
Nevíte kde se dají (nejlépe v kamenném obchodě a v Praze) sehnat ocúny ? Předem děkuji.
Ocúny, 24.9.2007
Kdy je nejvhodnější doba na sázení ?
Brambořík břečťanolistý a mulč, 23.9.2007
Myslíte, že když zasadím brambořík a přikryji ho 5 cm vrstvou mulče, vyrazí?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika