Příspěvky uživatele - 172.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tříděná zemina a trávník?, 1.7.2014
Myslím že z hlediska trávníku není žádný rozdíl mezi křemičitým a praným pískem kromě ceny. Samozřejmě záleží na lokalitě-ten křemičitý je jen na pár místech a kvůli trávníku jej nemá smysl přepravovat na většívzdálenosti. Honza
Zkušenost s robotickou sekačkou, 9.5.2014
Rád bych zauktualizoval toto téma. Mám zahradu se zatravněnou plochou cca 1500m2. Uvažuji o zakoupení robotické sekačky ale informace které nacházím jsou značně rozporuplné. V nějakém testu prezentovaném Husqvarnou vyšla v prémiové řadě nejlépe... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 6.5.2014
Myslím že je jedno jestli je bílý či nikoliv. Pro výběr odkud brát doporučuji Beton Server záložku kamenivo.  Přeci jen doprava bude nejspíše tou větší položkou a proto stojí za to se porozhlídnout po okolí. Samotného mě překvapilo kolik je... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 5.5.2014
Přidám praktické zkušenosti: Kolem nového RD jsem zřizoval před cca 5 lety trávník - původně pole se zřejmě obdobnou půdou jaká má tazatelka jsme bez hlubší znalosti věci zorali, přejeli rotavátorem, uhrabali a zaseli nějakou obyčejnou parkovou... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Roudnice nad Labem - od 4:30 do 6:30 pod nulou postupně až na -3,1°C. Zmrzla samozřejmě magnólie ale i tulipány a tak předpokládám že z měruněk a broskví asi aky nic nezůstalo :-( Honza
Vertikutace, 12.4.2013
Vertikutaci jsem již provedl včetně a to i včetně vyčesání pomocí pružin. Překvapilo mne však množství té stařiny co jsem z trávníku vyhrabal a odvozil. Je jí mnohem víc než zrajícího koumpostu s kterým jsem ji chtěl smíchat. Co s ní? :-)
Zázvor, 22.10.2012
Zázvor roste stále, měl jsem ho doma v květináči 2,5 roku v kuse. Buď můžete odlomit kousek oddenku a zbytek nechat růst, u mě byla většina v hlíně a obrostlá kořeny, takže šel ven celý, stačí pak zase zasadit do nového substrátu kousek oddenku... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 2.10.2012
Kdysi to tady někde bylo: např. kcb-samen.ch nebo já je koupil normálně v rakouském Baumaxu. Honza
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 18.7.2012
Takže ty potvory samy od sebe nechtějí plodit. Malé plůdky ještě před rozkvetením začínají žloutnou a opadávají.  Našel jsem ale fígl - květ násilím otevřu a opiluji ručně. Takto se již podařilo "vyrobit" další tři kousky dýní keré začínají... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 9.7.2012
Semena jsem zakoupil v Rakousku v Baumaxu. Pěstuji ji první rok - vzrůstem zatím zaostáva za Hokkaidy, většina plůdků odpadá aniž by vykvetla. Na třech rostlinách je dohromady zatím jen jeden plod, ale teď to vypadá že zašne kvést trochu mohutněji... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 22.6.2012
Jen k tomu výkyvnému žacímu ústrojí u Starjetu - nejsou navržené nějaké osy či podobně které by tu kyvnost speciálně zajišťovaly ale díky tomu že výška je "fixována jen" spodními dorazy a systém zavěšení má relativně velké vůle tak tam taky existuje... celý příspěvek >
Odolný škůdce na rajčatech, 19.6.2012
Podle obrázků to smutnice asi nebudou i když u takhle prťavých potvůrek to zase tak moc poznat není. Spíše tomu ale nasvědčuje to, že na spodní straně listl vrůstajících lebed (než je vytrhnu) jsou kolonie těchto potvor společně s podobnými potvorami... celý příspěvek >
Odolný škůdce na rajčatech, 19.6.2012
Díky za odpověď. Celou rostlinku vyfotím až večer, zatím zkusím jen popsat. To koucení listů ale i prvotní výskyt mšic nastal nejvíce buď u odrůdy San Marzano nebo Illdy (pes mi vytáhl kolíky s popiskou tak musím počkat až začnou dozrávat... celý příspěvek >
Odolný škůdce na rajčatech, 19.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den,  na rajčatech se mi usadlii potvory co jsou na přiloženém obrázku a listy rajčat se kroutí a vadnou. Domníval jsem se že jde o okřídlenou formu mšic a postříkal Pirimorem. Mušek ale po dvou dnech neubylo možná naopak. Co to... celý příspěvek >
Polyversum biofungicid, 18.6.2012
A co jahody a plíseň šedá? Podle letáku fungovat má le jak je to ve skutečnosti - teď už je sice pozdě ale plánoval jsem mít v pohotovosti pro příští rok protože dost jahod mi zlikvidovala plíseň šedá.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika