Příspěvky uživatele - 240.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roundup, 9.7.2017
Děkuji za Vaši milou reakci. Doporučuji si tedy nalézt vyjádření IARC což je mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny, co si myslí o glyfosfátech. Jinak k ekoteroristovi mám daleko - zatím jsem jen ve fázi kultivace zahrady, ale i tak... celý příspěvek >
Roundup, 9.7.2017
Nerozumím tomu proč se RoundUp tak hojně používá. Vím, že je účinný a zamezuje tvorbu důležitých věcí k růstu rostliny uvnitř rostiny. Ale vždyt je dokázáno, že látky z RoundUpu zůstáváají v půdě a pak to jíte pokud na tom pěstujete zeleninu,... celý příspěvek >
Vice druhu rajcat vedle sebe - nechtene krizeni?, 31.10.2014
Pekny den vsem, casto tady ctu, ze si ze sve urody nechavate seminka do dalsiho roku.  Jde pak ale vubec jeste o puvodni odrudu, pokud mate vice druhu rajcat pobliz sebe? Malokdo ma asi jen jednu odrudu, a pri opylovani jde tezko... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 17.10.2014
Zahledla jsem v hornbachu baleni semen divokych rajcat od firmy floraself, meli cervene i zlute. Byly pomerne drahe, 124 korun za 10 seminek, vzala jsem na zkousku ty cervene, tak doufam ze nebudou krizena :-) 
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 8.10.2014
Dekuju za reakci, takze myslite ze ristlina vycerpala ziviny v pude? Nebo jste behem vegetace jeste nejak prihnojoval?
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 7.10.2014
Nezkousel jste nekdo pestovat meloun v nadobe? Mam ted na mysli vodni meloun, ne melounky typu pepino, u kterych se pestovani v nadobach naopak doporucuje. A i pokud jste to osobne nezkouseli, uvitam nazory, co si o tom myslite :-) 
Co je Vierbeere?, 13.8.2014
V nabidce Starkla jsem narazila na "Vierbeere", coz ma byt podle popisu "uplne novy druh ovoce", ovsem jednim dechem dodavaji, ze je vyslechtena z meruzalky. Timpadem by asi logicky melo jit proste o novou variantu meruzalky, ktery starkl podava jako... celý příspěvek >
Které psidium - quajava nebo cattleianum?, 13.8.2014
Děkuji za podrobný popis, moc pomohl, i za nabídku, ale prozatím tedy guajavu pořizovat nebudu :-)
Které psidium - quajava nebo cattleianum?, 11.8.2014
Dobrý den, chci zkusit pěstování psidia, ale nevím které zvolit. Podle informací na netu je cattleianum odolnější, tolerantnější k chladu, guajava má zase větší (a podle mne hezčí) plody. Náročnosti pěstování se nebojím ani u jednoho, zda se mi... celý příspěvek >
Kiwi - plne slunce nebo polostin?, 2.8.2014
Pekny den preji, jake mate zkusenosti s vyberem stanoviste?  U actinidie se vetsinou uvadi, ze idealni je plne slunce, a dava to i logiku - prakticky veskere ovoce lepe zraje na slunci. Narazila jsem uz ale i na nazory, ze v... celý příspěvek >
Růžová boruvka Pink lemonade, 26.7.2014
Moc děkuji Jardo, píšete že nejsou tak výrazné jako u normálních borůvek, myslíte velikostí, nebo chutí? Ve zdejších eshopecg se uvádí, že je samosprašná, ale na jiném foru jsem narazila na informaci, že úpokud nemá jako opylovače jinou v.ashei,... celý příspěvek >
Rozmnožování borůvek, 26.7.2014
Myslim ze neni treba tazatele hned shazovat, Vy sam jiste velmi dobre vite, ze zadne kamcatske ani indianske boruvky neexistuji, ze jde jen o obchodni nazev, a proto pokud se tazatel pta na boruvky, ja bych zas naopak predpokladala, ze dobre vi, na... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 13.7.2014
Zdravim vsechny, mate nekdo zkusenosti s pestovanim boruvek v nadobach, a ted tim nemyslim jen z nouze (treba na balkone), ale trvale i tam, kde by se daly i zasadit, tedy na zahrade. Duvod, proc o tom uvazuji je snadna zmena umisteni,... celý příspěvek >
Růžová boruvka Pink lemonade, 12.7.2014
Dobrý den všem, máte už někdo zkušenost s touto novinkou? Zajímalo by mne zda jde jen o modni novinku, ze ktere nebude žádný velký prospech, nebo o dalsi zajimavou užitnou odrudu.
Co je to za listnatý strom?, 26.5.2014
Moc děkuji! :-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika