Příspěvky uživatele - 4.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak stanovit obsah C vitamínu v moštu?, 26.7.2008
Jsem analytický chemik s 20 lety praxe v oboru (pracuji pravda na sofistikovanějších věcech, nežli je stanovení vitaminu C) a rád bych reagoval na tu "cenu za pozdrav, vyndání skla ze skříne apod..." Laboratoř, která to s analýzami... celý příspěvek >
Světlušky, 23.6.2008
Až po Vašem dotazu si uvědomuji, že světlušky jsem strááášně dlouho neviděla, mám radost, že nevymřely. V jakých místech se vyskytují? Ráda bych je opět viděla, kam se na ně vydat? Díky
Dá se z jasmínu dělat čaj?, 30.5.2008
To co teď kvete bílé je pustoryl a čaj bych z něho určitě nedělala. Jasmín kvete žlutě, velmi brzy, někdy ještě ve sněhu... Ale i když je to pravý jasmín, nevím jestli lze z něho udělat čajík... 
Rajčata, 30.5.2008
Našla jsem krásné místo, kam bych chtěla dát okurky a rajčata, jenže je tam sluníčko od 8 do 15. hod. Myslíte, že to stačí???
výsadba pod thůje, 13.2.2008
V tomto případě není vůbec žádoucí, aby se přispěvatelé shodli, naopak, právě aby nápadů bylo co nejvíc, z nich si pak paní Jitka může vybrat, co jí bude vyhovovat.
Ginko/Jinan Kde nalézt semena, 17.12.2007
Když tedy nejste tolik rigorózní, sdělte, prosím, adresu Vašeho pozemku pro všechny rozsévače.
Liliovník tulipánokvětý, 4.7.2007
Ja ho mam od pana Prazaka z Drozdina www.drozdin.cz, mel metr dvacet, uz rozvetveny, mam panasovanou varietu, stal osm set a roste krasne a rychle.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika