Příspěvky uživatele - 117.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky a škvoři, 8.7.2015
Na listech paprik se začaly objevovat okusance a dirky, potom i na plodech. Dnes jsem jeden plod papriky rozkrojila a uviděla uvnitř škvora. Poradí mi někdo jak se jich zbavit? Díky Dáda
Keříčková rajčata pěstování, 10.6.2015
Dobrý den, prosím o radu, jak se pěstují keříčková rajčata. Stále jsem pěstovala jen rajčata tyčková, která se vyšťipují a vyvazují k tyčce. Letos jsem si koupila semena keříčkových, nyní mi vyrostly skoro do jednoho metru, jsou hrozně... celý příspěvek >
Kafe v půdě, 24.5.2015
Podle mého názoru káva okurky nepoškodí, myslím že nepoškodí ani slimáky.Je výborná do kompostu pro žížaky. Okolo rostlin které chcete vypěstovat je jistější pár zrníček Vaniše, ten pomůže na 100%. Dáda 
Tvar vertiko, 27.4.2015
Loni jsem zasadila do skleníku révu Rheu a chtěla jsem docílit tvar vertiko. Vím, že zapěstování kmínku může trvat déle, ale ona mi vyrazila pouze 3 čípky ve výšce 150 cm, dolní čípky jsou zdá se zaschlé.Prosím o radu, jak dále postupovat pro... celý příspěvek >
Síření ve skleníku a vinná réva, 22.1.2015
Měla jsem opravdu ma mysli síření pomocí sirných knotů. Dáda
Síření ve skleníku a vinná réva, 21.1.2015
Jaro je ještě daleko, ale již uvažuji co všechno zasadit do skleníku, ve kterém mám 2 sazenice révy. Loni jsem měla silně napadeny okurky sviluškou. Chtěla bych poradit, zda je možné vysířit skleník, abych se zbavila nechtěných návštěvníkú a... celý příspěvek >
Sušené bylinky - ošetření, 7.9.2014
Nasbírala jsem si různé bylinky které rostou u nás v přírodě. Důkladně je prohlédla, usušila pod záclonou, aby na ně nelezly mouchy.Uzavřela do sklenice a stejně se brzy uvnitř objevily nějaké potvůrky a musela jsem všechno vyhodit. Prosím o... celý příspěvek >
Réva ve skleníku a plíseň, 18.8.2014
Prosím o radu,  třetím rokem pěstuji révu Kodrjanku ve skleníku. Letos se urodila, má asi 10 krásných velkých hroznů. Není úplně dozrálá, ale začaly bobule praskat a plesnivět. Nevím, jestli jsem měla něčím hrozny stříkat, nebo je mám otrhat i... celý příspěvek >
Ozdobné květináče, 4.5.2014
V nejmenovaném televizním pořadu jsem viděla velice pěknou ukázku zdobení květináčů pomocí obkladaček. Používali při tom lepící folii, pomocí které přenášeli rozvržené obkadačky přímo na formu.Z jedné strany byla lepící a byla průhledná.  Nevíte... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 23.3.2014
Dyni nakrájím na kousky, na 1 kg dyně 35 dkg cukru a lžičku kyseliny citronové, promíchám a nechám stát do druhého dne. Dyni dám do sklenic a šťávu dochutím citronem, dělám kyselejší šťávu, protože dyně je sama o sobě mdlá. Vodu nepřidávám, dyně... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 23.3.2014
Dýňový kompot s citronem
Vytáhlé sazenice kedlubnů, 16.3.2014
Měla jsem ten samý problém, tak jsem je letos zasadila do nevytápěného skleníku a přs oblouky přikryka 2x netkanou textilií. Uvidím jestli vydrží. Loni jsem je ještě přesázela do květináčků, ale letos nemám v bytě místo. Dáda
Tykev Kveta, 16.3.2014
V obchodě jsem viděla nový název tykve keříčkové - Kveta. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti a návody na použití, ozvěte se. Děkuji Dáda
Setí paprik, 10.2.2014
Poraďte, není již pozdě na setí paprik, které chci pěstovat ve skleníku?
Réva Luna a Elma, 17.10.2013
Díky za radu. Mám ještě prosbu, může mi někdo doporučit solidního dodavatele těchto odrůd. Pan Jonáš tyto odrůdy nenabízí a u p.Bredika jsem je také nenalezla. V supermarketech bych nerada nakupovala.Díky Dáda
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika