Příspěvky uživatele - 196.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Idenfitikace pnoucí či sadové růže, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Před lety jsem koupila v jenom řetězci tmavěrůžový čajohybrid, jenže se z něho vyklubala pnoucí či sadová růže. Kvete zásadně na loňských výhonech a čerstvé výhony jsou kolem dvou metrů dlouhé a silné.  Zatím jsem ji stříhala s ostatními... celý příspěvek >
Společnice macešek, 27.5.2014
Vřelý dík oběma. Složení okvětních plátků mi na první pohled připomnělo právě růži.
Společnice macešek, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Nedávno jsem v severní Itálii žasla nad květinou, která dělala společnici maceškám vysazeným v nádobách. Květ má tvarovaný jako růže. Znáte ji?
Jaké skalničky mi vyrostly?, 27.5.2014 Obsahuje fotku
Právě nakvítá poslední neznámá. Jde o první obrázek z původního dotazu. Pan Josef správně identifikoval Hvozdík bradatý.  Rozluštění je tedy takovéto:  první - Hvozdík  druhá - Sedmikráska třetí - Starček čtvrtá a... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Děkuji Ivanovi i Bláže, opravdu to bude chejr, krásně voní. Názvům na sáčku už pomalu přestávám věřit, když díky této diskusi teď vím, co vyrostlo.  A Renato, desítky rostlin jsem si koupila hotových s popiskami. Další jednodruhové vysela.... celý příspěvek >
Jaké skalničky mi vyrostly?, 30.4.2014 Obsahuje fotku
První z neidentifikovaných skalniček kvetou. Původní druhá je rozhodně sedmikráska. Z druhé sady obrázků podobných rostlinek zatím kvetou tři - dvě vínově, jedna oranžově. Znovu jsem protáhla všechny názvy vyhledávačem a pořád je nedokážu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika