Příspěvky uživatele - 186.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Korejská jedle - schnutí a opadávání jehličí, 19.8.2013 Obsahuje fotku
doplňuji ještě jeden obrázek..
Korejská jedle - schnutí a opadávání jehličí, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, trápí nás stav naší korejské jedle, některé větvičky jsou již úplně opadané, na jiných nám schne jehličí, nejvíce na vrcholu a v horní části stromku. Pravidelně zaléváme, hnojíme. Strom je umístěn v polostínu, rozhodně netrpí na... celý příspěvek >
Škůdce - habry a broskvoně, 28.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte někdo na fotografiích habříků a broskvoně škůdce a především doporučený postřik? Omlouvám se za nekvalitní fotky z mobilu.. Díky
stříhání habru - kdy?, 11.2.2008
Právě abych podpořil větvení odspodu, chci habr sestřihnout tak na 15-20 cm výšky. habry nají cca 60 cm, ale je to odspodu holota, pokud bych to neudělal, budu mít vespod jenom vzduch:-))
stříhání habru - kdy?, 11.2.2008
Dobrý den, v září jsem zasadil nový živý plot z habru, myslel jsem si, že první střih budu dělat někdy začátkem března, ale vzledem k téhle "šílené" zimě mám strach, aby nebylo pozdě. Nejraději bych stříhal již teď, ale bojím se nočních mrazíků.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika