Příspěvky uživatele - 18.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
odrudy vinné révy, 16.3.2008
Prim je dost odolný proti padlí i peronospore. Měl jsem v Dolních Kounicich řadek Primu vzdalený cca 1metr od sousedového řádku se silně napadeného padlím u RR. Neše keře byly úplně zdravé (bez postřiku). Jediné co jsem na PRIMu objevil je černá... celý příspěvek >
Asi jsem špatně ostříhal révu, 11.3.2008
Nejplodnější jsou 3 až 6 očko na loňském dřevě. Stříhání na 2 až tříočkové čípky je doporučeno jako krizové řešení u vymrzlých nebo suchých keřů. Říkáme tomu střih na ježka. To platí i u pergol. Prostě se zbytečně ochuzujete o nejkvalitnější... celý příspěvek >
vinná réva, 11.3.2008
Evo, s pěstováním révy vinné není až takový problém. Stačí jen najít vhodnou lokalitu pěstování a odrůdu. Podívej se na prostředí, kde chces pěstovat révu. Nemá ráda v okolí pár metrů ořešak a jahodiště. Také je potřeba se podívat aby nebyla příliž... celý příspěvek >
Jaro se blíží, 11.2.2008
Hujeři kam spícháte. Máte toho tolika hektarů, že pak nestíháte. Já do svého 50 arového vinohrádku na břeclavsku pujdu až v březnu. Poslední týden v únoru budu začínat řezat jabloně v sadu. Nestojím o houbové choroby (Eska a pod.). Stařeček povídal... celý příspěvek >
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 11.2.2008
Letorosty lze ziskat od sousedů nebo i s pomocí internetu. Štěpuji na kozí nošku a také pomocí jiných triků jako u stromů. Do roštěpu se mi to nepodařilo - vznikla moc velká rana, která nezarostla. Přeštěpovávám v době, kdy réva vinná nejvíce pláče -... celý příspěvek >
réva, 11.2.2008
No hroznové víno jsem ještě neviděl. Možná tak někde u Pavlouška láhvují ve vinici přímo do flašek. To už prý podle Pavlouška réva vinná prvně kvete a pak začne rašit. Tak pokud chcete nějaké opravdu odborné rady obraďte se na www.svisv.cz , kde... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika