Příspěvky uživatele - 248.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje - holokošťata a zoufalost, 9.4.2014
Jelikož nejsem thújová, alespoň na některé straně zahrady bych thuje zlikvidovala a nasázela smíšený plot z takových keřů, které uvádíte. Rozhodně by to bylo pohlednější, než thuje kolem dokola, je to všude - je to hrozně jednotvárné a tahové... celý příspěvek >
Tuje smaragd vůbec nerostou, 9.4.2014
Neměly při sázení příliš zamotaný bal - omotaný kořeny kolem dokola? Rozvolnila jste ho v tom případě? Pak rostliny stagnují, protože nové kořínky ho nemohou prorazit.           Lída
Pokus o skalku v brehu, 8.4.2014
No, ona ta textilie není žádná výhra, ten štěrk z ní pojede dolů... Zatím, ze začátku, bych spíš mezi rostliny položila zhruba po vrstevnicích kusy větví a zasypala kůrou, ale textilku bych nedávala. Ony ty poléhavé keře většinou pak větvemi koření... celý příspěvek >
Jerab moravsky, 8.4.2014
Moravský velkoplodý je smíšenina dvou názvů... Moravský jeřáb vznikl náhodou z normálního jeřábu ptačího (S.aucuparia) na Moravě, proto "moravský". Je sladký, proto "dulcis". Je jedlý, proto "edulis". Má velké plody. Ale jeřáb velkoplodý -... celý příspěvek >
Jerab moravsky, 8.4.2014
Sorbus aucuparia Edulis = S.a.var.Moravica = S.a.var.Dulcis... jedlé plody mají hvězdičku Sorbus melagocarpa (velkoplodý) - pokud vím, je pro okrasu a ptáky, na nejedlých plodech je... celý příspěvek >
Pokus o skalku v brehu, 8.4.2014
Sem tam balvan, plazivé keře (zpevní břeh), občas pěknou travinu a mezi to sem tam odolnou trvalku...      Lída
Co jsou to za broskvoně, 8.4.2014
Ta moje také není zaměněná , je to ona. Začala kvést týden před RH, pak se přidala RH a teď dokvétají prakticky společně. Jenže Venus mám na chráněném místě a RH ne, takže dřívější začátek květu bude způsoben tím. Švagrová má Venus ve volném prostoru... celý příspěvek >
Úpolín evropský, 8.4.2014
On je chráněný... Našla jsem ho v nabídce zahradnictví Trvalky - Oldřich Hybš, Neratovice - Mlékojedy.
Co jsou to za broskvoně, 8.4.2014 Obsahuje fotku
Nektarinka Venus mi kvete týden před RH, i když zraje podstatně později.  Lída
Pozná někdo rostlinku?, 7.4.2014
A když to měla být bledule, nemůže to být ta bledule letní? Ta by měla mít výšku cca 30cm a kvete asi o měsíc později, než bledule jarní, což by dobou olistění odpovídalo, pokud to je focené teď. Bledule (pokud vím), kvetou spíš až jako větší... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014
Ty jeho květy se v průběhu kvetení zajímavě mění - nejdříve jsou tmavě červenohnědé, pak kaštanové a při dokvétání mají vzhled starého dřeva - ale pořád drží tvar... Však uvidíte sama.           ... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 7.4.2014
Rozrůstá se až moc - viz můj příspěvek výše - Lída.
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014
Tohle jsou! Ono to na té celkové fotce nebylo vidět - tak se omlouvám, že jsem vás vyplašila   - pokvete!!        Lída
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 7.4.2014 Obsahuje fotku
Renatko, ten sazaník to má listy, ne poupátka. Ta se vytváří až po listech a jsou to nejdřív takové malé kuličky v úžlabí listů. Ale pěkný je, hezky rozvětvený. Tu urbinianu vám závidím - bude to ona, má ty okvětní lístky zakroucené... Napište pak,... celý příspěvek >
Suchá větev, 7.4.2014
To, co bude tak měsíc po odkvětu zelené, bych nechala, co bude suché nebo uschlé od monilie, bych odstranila. A sháněla nový stromek (ale dát na jiné místo), takže starou můžete nechat dožít - jinak byste musel v místě vyměnit zeminu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika