Příspěvky uživatele - 200.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodník - lámání stonků, 24.5.2014
Dobrý den, mám problém s některými jahodníky, na který se mi nepodařilo najít na netu řešení. Některé stonky od vysokých listů nacházím občas uprostřed zlomené. Vím, že by to mohl dělat květopas, ale ty by asi bylo na stonku u květu, ale... celý příspěvek >
Japonská vrba - choroba, škůdce, 28.4.2014
Děkuji. Asi si budu muset vzít lupu a pořádně to projedu. Nicméně už jsem to stříknul, tak snad bude vše ok :-)
Japonská vrba - choroba, škůdce, 26.4.2014
Děkuji moc za odpověď. Já jsem právě žádné potvory nenašel, ale stříknu to tedy proti savému/žravému a budu doufat, že to zabere. Ještě jednou moc děkuji za radu.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Posílám ještě jednu fotku.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, hledal jsem všude možně na netu, ale nenašel, proto se opět obracím sem. Na japonské vrbě jsem dnes objevil zvláštní pokroucení listů, něco jako kadeřavost. Napadlo mě, že by to mohly být mšice, ale nic jsem nenašel. Nenašel jsem... celý příspěvek >
Převislá keříčková rajčata, 18.4.2014
Dobrý den. Já využiji vaši fotografii a zeptám se, zda je normální, že mají ty sazeničky takto svěšené listy. Mám totiž doma několik sazenic a některý z nich mají stejný problém (pokud to tedy je problém). Je to hlavně vidět v momentě, kdy porovnáte... celý příspěvek >
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
Skvělé, takže jsem nic "nezanedbal". Mockrát děkuju! :-)
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
Děkuji za reakci. Přiznám se, že (zatím) nevím, co artyčok běžně v zimě dělá. Nicméně věděl byste prosím poradit, zda rozdělit rostlinu nebo ne?
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Přákládám fotku
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
Dobrý den, loni jsem zkusil předpěstovat artyčok a pak ho zasadil do velké nádoby. Krásně rostl, dokonce kvetl. Na jaře jsem zjistil, že hlavní zastřižený stonek v podstatě uhnil, nicméně kořeny vypadaly dobře, tak jsem je s pahýlkem přesadil a... celý příspěvek >
Kdy letos zkrátit ptačí zob?, 24.2.2014
Děkuji moc za radu. Jdu na to :-)
Kdy letos zkrátit ptačí zob?, 23.2.2014
Dobrý den, loni v červnu jsem si koupil na terasu ptačí zob a pěstuju ho v nádobě. Měl asi 1,5 m, a teď má přes 2 metry. Chtěl bych ho zkrátit na výšku i dole ořezat tenké větvičky. Na mnoha místech jsem se dočetl, že "výchovný" řez provádíme... celý příspěvek >
Drobné bílé mušky v kůře, 16.8.2013
Dobrý den. nedávno jsem psal dotaz ohledně žloutnutí a usychání listů okrasné višně. Bylo mi řečeno, že mám malý květináč a moc větví, takže plánuji zvětšit nádobu a řezat. Jenže teď jsem si všiml, že mám v kůře na kmeni malinkaté bílé... celý příspěvek >
Višeň chloupkatá - osychání, 14.8.2013
Dobrý den, děkuji moc za odpověď. Já stromy právě přesazoval na jaře. Z květináče objemu cca 40 litrů do asi 70 litrů. Myslel jsem si, že by to mohlo stačit. :-) Vidíte, a ono ne. No já pěstuji stromky na terase teprve druhým rokem, takže... celý příspěvek >
Višeň chloupkatá - osychání, 14.8.2013 Obsahuje fotku
A zde je foto obou višní.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika