Příspěvky uživatele - 204.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prev-B2, 18.6.2014
Tieto som nemal prioritne na mysli, hoci napr Alginure tiez patri do zeleneho zoznamu. Hlavne ide o Biobit a Neem Azal, z ktorych prvy je selektivny uz svojou podstatou a druhy sa tak v praxi ukazuje, resp. oproti tvrdej chemii je minimalne skodlivy... celý příspěvek >
Prev-B2, 17.6.2014
Vitisan aj Alginure som pouzival tento rok prvy krat na jabloniach, skusenosti su vo vlakne degustacna zrelost. Zopar chrastavych listov (asi 10) som uz objavil na fuji, co na 13 stromov M9 nie je vela. Zatial spokojnost. Do buduceho roka musim este... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 17.6.2014
Zdravim. Neem Azal som proti madelinkam pouzil v piatok 6.6. Nebolo to planovane, ale zostalo mi tak akurat na tie moje zemiaky po postreku vosiek na broskyniach. V sobotu 14.6. si na zemiakovej vnati uz pochutnavali larvy najnizsieho stadia. To bol... celý příspěvek >
Degustačná zrelosť, 27.5.2014
Ja tiez hladam nejaku vhodnu a dobre skladovatelnu odrodu do teplej oblasti, nie nevyhnutne rezistent, ale musi byt odolnejsia mucnatke a netrpiet fyziologickou skvnitostou. Mala by byt skor sladsia a mat hustu duzinu. Oberat by sa mala co... celý příspěvek >
Podnož P 14, 25.4.2014
Planujem ockovat v auguste, ale to nepokladam za az tak podstatne. Moje obavy ohladom opory sa netykaju toho, ze by sa strom vyvratil alebo zlomil v mieste spajania. Obavam sa, ze sa bude ohybat, v lepsom pripade bude krivo rast, v tom horsom sa v... celý příspěvek >
Podnož P 14, 25.4.2014
O sortimente mam isty prehlad, stiahol som si knizku Apples: Botany, production and uses, kde je par stranok s prehladom pouzivanych podnozi, zahrnajucim aj vsetky Vami spominane. Viac menej som vsak limitovany tym, co sa da zohnat v Sempre alebo... celý příspěvek >
Podnož P 14, 14.4.2014
Neviete, kde sa da zohnat P14? Je mi jasne, ze teraz je uz po sezone, ale na jesen by som ju chcel zohnat. Skusal som v skolke v Uh. Ostrohu aj v skolke Kobelus, v Sempre Holovousy aj Litomerice, nikde ju nemali v ponuke (ani na jesen). Zobral by som... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 23.3.2014
Vosky asi prispeli k sucasnemu stavu, ale masivnym vysilenim by som to nenazval, tak daleko to nedoslo, skor len trochu ubrali na sile. Broskyne boli pekne velke (priemer trochu mensi ako priemer 700 ml zavaracieho poharu) aj na napadnutych castiach... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 22.3.2014
Ake mate skusenosti s kvitnutim odrody Halehaven? Mam cca 10 rocny strom, priemer koruny tak 4m, vyska >3m.  Posledne roky kvitla vzdy tak nejako poriedko - kvetny puk len na cca kazdom 4 rastovom puku na jednorocnom pravom rodivom dreve, co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika