Příspěvky uživatele - 1.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mini broučci na fásadě, 24.4.2014
Já také doufám, že se někdo ozve, ptala jsem se na stejného broučka chvíli před Vámi (máte hezčí fotku) a nic. Mám jej nejen na fasádě, ale i na jahodách v truhlíku a na kale v kuchyni. Ale nezdá se mi, že by nějak škodili
Jsou to svilušky?, 24.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit podle fotky, zda jde skutečně o svilušku? Hledala jsem na internetu obrázky, ale tam svilušky barevně vypadají jinak. Ty moje jsem našla na jahodnících v truhlíku. Mají šedivé tělo a hlavu+končetiny do... celý příspěvek >
Co je sazeničkám?, 6.4.2014 Obsahuje fotku
j
Co je sazeničkám?, 6.4.2014
Ještě chilli paprička
Co je sazeničkám?, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos poprvé zkouším předpěstovat doma sazeničky rajčat. Byly ve výsevném substrátu v miniskleníčku na parapetu. Hezky vypadaly do té doby než jsem je přestala přikrývat. Napřed začaly zasychat nepravé lístky. Myslela jsem, že je za oknem... celý příspěvek >
Skvrnitost listů jahodníku, 19.3.2014
Dobrý den, domnívám se, že mám na jahodnících "skvrnitost listů"  Všechny napadené listy jsem ostříhala a ponechala jen nové a zatím zdravé co začínají rašit. Bohužel všude na internetu jsem četla, že se ošetřuje fungicidním přípravkem, ale až... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika