Příspěvky uživatele - 58.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 26.7.2015
domnievam sa, že máte na mysli nedostatok vápnika. mne na to trpí len San Marzano F1 - nehybrid to nerobí - po roznych pokusoch to po troch rokoch vzdavam a prestávam ho pestovať. adri
Hortenzie - rok v nádobě nebo presazování?, 15.6.2015
pretože som Slovenka ale na CZ fóre sa snažím kvôli názvosloviu používať český jazyk i keď kukám, že občas s chybami (preto je to bez u s kroužkem, na klávesnici na tablete ho nemám) . ešte jedna otázka - doporučujete to isté aj s čajovou ružou?... celý příspěvek >
Hortenzie - rok v nádobě nebo presazování?, 15.6.2015
Potřebuji poradit - mám 7 hortenzií metlinatých v květináčku z obchodu. na konečné stanoviště mužou však až příští rok. Co je lepší - vysadit je teď do volné pudy a za rok přesadit (s rizikem poškození kořen.balu a nutností radikálního sestřihu) nebo... celý příspěvek >
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 1.5.2015
vďaka... vyrývanie nebude problém, skúsim to tak. myslela som ale, že je to dvouletka a jej "trvalost" je daná tým, že sa ďalej rozmnožuje semenami, tj že je stále na danom mieste... o to lepšie. čo sa týka milovníkov wimbledonov, akceptujem ich... celý příspěvek >
Ibišek - jednoduchý/plnokvětý, 1.5.2015
ďakujem Vám obom :) adri
Ibišek - jednoduchý/plnokvětý, 1.5.2015
Zdravím Vás - je možné, aby z jednej materskej rastliny vznikli časom rastliny plnokveté aj s jednoduchým kvetom? Mamina sa dušuje, že všetky rastliny v našej rodine namnožila postupne z jedinej rastliny počas mnohých rokov pestovania, no zisťujem,... celý příspěvek >
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 1.5.2015
Zdravím Vás, prosím o radu, ako rozmnožiť klasickú sedmikrásku v trávniku. Už niekoľko rokov je jej tam len pár desiatok kusov. Kámoška má trávnik plný sedmokrások - kedy sú kvety "zrelé", aby som si od nej nazbierala semená? ale ako inak ich od nej... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci modré květiny, 1.10.2014
vďaka
Prosím o identifikaci modré květiny, 1.10.2014 Obsahuje fotku
Prosím Vás o identifikáciu tejto kvetiny, tatíkovi rastie na záhrade, pytlík sa stratil a my nevieme, čo to je. jeho popis: "... je to pekný strapcovitý (stojatý strapec) kvet - ako motýle -  pekne vykvitli. Hľadal som sáčky z ich semien,... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 10.8.2014
to tu nikto nekrmi masom? kukam ako puk, ze ked uz maso, tak varene... naco? jaaaj, on si predsa aj vlk v prirode rozlozi ohnik, aby si upiekol to, co chyti, ze? :) ok, teraz vazne - ak sa bojite chorob zo suroveho masa, premrazit ho. ale je fakt, ze... celý příspěvek >
Co je to za kytičky, 3.8.2014
pestujem oboje - aj proskurník lékařský aj topolovku rúžovku... myslím, že je to proskurník... môžem nafotiť detail listov oboch rastlín, ak je zájem...  adri
Brambory ještě nevylezly, 12.5.2014
u mňa to isté - neskoré sú už vonku, ranné sa pomaličky pretáčajú na svetlo božie (predklíčené obe sorty rovnako, ranné dokonca dlhšie)... adri
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 12.5.2014
to nie je špeciálna odroda, to sú rajčiny, ktoré sú - odhadom - mesiac vonku na otužovanie (na studenú noc domov). tiež mám také - majú ako kupované - asi 4-5 listov, ale nemajú 40cm a svetlozelenú farbu, ale 15cm a tmavozelenú farbu... stále sa... celý příspěvek >
Sekačka pro babičku, 27.4.2014
bože, to sú rady (klasické drísty od anonymného hosta) - keď pýtajúci sa chcel poradiť s výberom sekačky. Vás nenapadlo, že rodina môže žiť 300km od babičky? adri
Libeček, 27.4.2014
Moja otázka sa týka spracovania libečku - ktorý uprednostňujete a prečo? Práve som priniesla domov prvý zber a neviem, či ho mám (ako vždy) sušiť, či radšej mraziť... kedy si uchováva viac aromatických látok? Prípadne praktikujete ešte iný spôsovB... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika