Příspěvky uživatele - 245.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asi zavzdušněná filtrace, 10.6.2014
Dobrý den, moc prosím o radu ohledně filtrace. Mám úplně obyčejnou pískovou a omylem se mi podařilo nasát místo vody vzduch. Bylo to pár sekund, ale filtrace přestala jet, předpokládám, že se zavzdušnila. Odvzdušnit podle návodu nepomohlo. Poradil... celý příspěvek >
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 6.5.2014
Ano:) Nevím jakou pomoc, třeba nějaké minerály, zakrýt je na noc, aby se to ještě nezhoršilo... fakt mevím, proto se ptám.
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 6.5.2014
Mě nakonec taky napadlo, jestli trochu neomrzla.Některé lístky jsou trochu nahnědlé.Myslíte, že to přežijí jen tak bez pomoci?
Prosím o rychlou radu ohledně rajčat, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu ohledně rajčat. Asi před 10 dny jsem dávala ven rajčata a na radu známých jsem pod ně dala posekanou trávu. Bohužel ale téměř přímo pod ně, s minimální vrstvou půdy mezi rajčetem a trávou. Jsem trdlo. Rajčata teď... celý příspěvek >
Co mám s bramborami, 22.4.2014
Tak jo, děkuji všem za odpovědi.
Co mám s bramborami, 21.4.2014
Děkuji za rychlou odpověď. Můžu tu černou nať třeba i odstřihnout?
Co mám s bramborami, 21.4.2014 Obsahuje fotku
a ještě jeden
Co mám s bramborami, 21.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu co mám s bramborami. Sotva vylezly ze země a už černá nať. Hlavně středy rostlinek. Je to plíseň nebo jiná choroba? Ještě mě napadl mráz. Přikládám foto. Moc děkuji. Gábina
Žluté tečky/vpichy na salátu, 28.5.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala, co způsobuje takové drobounké tečky nebo vpichy na salátu. Salát si v pohodě roste i s tím, ale k jídlu už to asi nebude. Díky Gábina
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika