Příspěvky uživatele - 239.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Pridat do reaktorovej vody mozete samozrejme hocico. Ale tazko ju vycistite. Ono aj tie palivove clanky, ich kazety, ci reaktorova nadoba podliehaju pri tych extremnych podmienkach roznym koroznym a dalsim destrukcnym procesom, kvoli ktorym sa... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Zatial som sodu bikarbonu nepouzival, ako som pisal, pouzivam Vitisan, teda hydrogenuhlicitan draselny. Tam sa vo vacsine pripadov pouziva 0,5% koncentracia, pri sode bikarbone to asi bude podobne, ale odporucam radsej pohladat cez google.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 31.8.2014
Prave o to, ze sa (v tych zluceninach, ktore pouzivam!) vyskytuju bezne a navyse prakticky od nepamati (co sa vyvoja moderneho cloveka tyka), ide. Ludia su totiz na ne (v stopovych mnozstvach) zvyknuti, vekmi sa vyselektovali na toleranciu k... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Ano. Vytazok z morskych rias, hydrogenuhlicitan draselny, sira a bacillus thuringiensis su latky prirodzeneho povodu, v prirode sa bezne vyskytujuce. Pri danom davkovani jablka z takejto produkcie mozem s cistym svedomim nechat hocikoho zjest. Vam... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Nesuhlasim. Mam 2 roky po sebe odskusane, ze v mojich podmienkach sa s 5-6 "bio"-postrekmi(Kuprikol(1x na zaciatku sezony), Alginure, Thiovit, VitiSan) da na vacsine odrod jabloni velmi silne potlacit chrastavitost aj mucnatka. Na Golden Delicious je... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Nie celkom. Problem "bio" pripravkov je vsak v tom, ze nie su rozhodne tak blbuvzdorne ako tvrda chemia. V lepsom pripade nebudu dostatocne ucinne a rastliny znici plesen, v tom horsom si ich znicite tym postrekom (fytotoxicita). Navyse ich treba... celý příspěvek >
Mahalebka vs. vtacnica, 28.8.2014
Mam zahradu na rovine, poda je fluvizem - ilovita, s vyssim obsahom vapna a mierne zasadita. Vrchnych cca 50 cm sa pri vhodnej agrotechnike (pravidelne kyprenie, nestupanie na podu, obzvlast nie zamokra) da udrzat v dobrej az velmi dobrej strukture,... celý příspěvek >
Halehaven, 27.8.2014
Keby som sam nebol pri tom, ked sa ten strom sadil, tak mozno zacnem pochybovat o tom, ci to je naozaj Halehaven. Navyse bol z Plantexu, takze aj zamenu z ich strany by som vylucil. Tie plody mi naozaj pridu v porovnani s inymi broskynami take slabo... celý příspěvek >
Halehaven, 27.8.2014
U mna - okolie Trnavy, 140 m.n.m, dozreli prve plody tento rok zaciatkom augusta, posledne sme obrali zhruba pred tyzdnom. Chut je podla mna malo sladka, resp. na moj vkus je prilis horka. Celkovo nijako neoslnuje, nasadzuje strasne malo kvetov, co... celý příspěvek >
Zdravé jahody, 10.8.2014
Z vlastnej jednorocnej skusenosti musim skonstatovat, ze Darselect velmi silne trpi chlorozou. Mam trochu ilovejsiu podu (fluvizem na okraji Vazskej nivy), to uznavam, ale pri rovnakej starostlivosti sa ostatnym odrodam dari prinajmnesom slusne.... celý příspěvek >
Jabloně, hrušně atd. a stromový balzám, 7.8.2014
Ja uz druhy rok pouzivam Dendrosan balzam. Dobre sa roztiera aj pri nizsich teplotach, velmi pekne voni. Nejaky tyzden-dva po natreti (pokial je teplo) este nie je celkom zaschnuty, ale ani vtedy nesteka. Potom stvrdne. Ja som s nim velmi spokojny,... celý příspěvek >
Orientacia radov jabloni, 6.8.2014
Tak to uz dava zmysel. Ale ten model je silne vzdialeny tomu mojmu. Pokial su to naozaj stihle vretena, tak pri 4m spone nebude problem s oslnenim pri lubovolnej orientacii.  Predpokladam, ze to su ale vzratsnejsie stromy, kedze su stepene na... celý příspěvek >
Orientacia radov jabloni, 6.8.2014
Prepacte, celkom som nepochopil tu geometriu, ktoru pouzivate. Tie rady su kolmo na pozemok, ci pozdlzne? Co znamena to 2x2? Tie stromy mate s medzistepovanim nejakou brzdiacou vlozkou? Lebo stihle vreteno na jablonovom semenaci si neviem dost dobre... celý příspěvek >
Orientacia radov jabloni, 6.8.2014
Dakujem za reakcie. Sikma orientacia by mi rozhadzala plan zahrady este viac ako S-J orientacia a efekt by mala este mensi, takze stale uvazujem len o S-J orientacii alebo V-Z orientacii.  P. Vlada, nie celkom rozumiem tomu ako zvysena... celý příspěvek >
Orientacia radov jabloni, 2.8.2014
Mam rovinaty pozemok, siroky 15 m, pri Trnave. Po dlzke je (aj podla kompasu) orientovany presne v smere vychod -zapad. Mam tu zasadeny mensi jablonovy sad na podpniku vzrastovo blizkom M9, ale nie je to M9, 10 rocny, so 4 radmi v smere pozemku, teda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika