Příspěvky uživatele - 218.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhlé zaschnutí vyrašených letorostů u letošní broskve, 3.5.2014
mne takto zaschli cerstvo vyrasene nastepene ocka burlatu na divej ptacke, zadna chemie nebola pouzita...
Utopenie Gisely 5, 3.5.2014
je to alej pri rieke, nie predzahradka, kludne nech su tie stromy velke jak sekwoja, ziadne zakrpky... a roubovat ich na dive vtacnice urcite budem, vsak na to som si ich kupil, ako matecny material,(na buducu jar)
Nezabúdli ste na sýkorky?, 20.4.2014
striesku zdnuka a horny vnutorny okraj (cca cm) natieram motorovym olejm, vsiakne do dreva, vtakom neublizi a osy si tam neprilepia hniezdo...
Nezabúdli ste na sýkorky?, 20.4.2014
 je radost sledovat ze nekdo mysli aj na zver a ptactvo v zime... ja som toho roku neskrmil ani zrnko slnecnice, vcil na tom pytli hoduju mole...
Asimina - novy vyhon, 19.4.2014 Obsahuje fotku
zdravim, asimina konecne vytlacila aj novy,,popik,, z odrody... a zadni stary,,popik,, sa odstranovat nebude...je totiz cudzoopeliva a tak budem mat na koreni dve odrody, a tusim divoke sa moc nelisia od uslachtilich co sa tyka kvality a chuti..
Povolenie uvazu na ocku tresne, 16.4.2014
dobry den, zasadil som do pleneru par ceresni a ostrihane zbytky nastepil a naockoval na plane..burlat sa najviac chytil..ale nikde som sa nedozvedel kedy povolit uvaz na ocku ci roubu?dakujem...
Van a Regina, 16.4.2014
jj, samotny cerv neni problem (chutovy)..ale to ze si zo svojho pelechu spravil latrinu... raz som mal take nervy na nich ze som vylezol na strom, rozlupaval ceresne a jedol iba tych cervikov, prekvapivo dobra chut, ako najjemnejsie file z arktickej... celý příspěvek >
Utopenie Gisely 5, 14.4.2014
dobry den, sadil som ovocnu alej popri rieke a Carmen a Grace star som zohnal iba na gisele 5,co sa mi nelubilo, tak som ich,,utopil v takom zatravnenom kopceku vyhrnutej ornice z pola, tak cca 30 cm nad stepenim, je podla vas sanca ze zakrpok... celý příspěvek >
Asimina - novy vyhon, 14.4.2014 Obsahuje fotku
Dobry den, poprosim skusenych pestovatelov aby sa po vzajomnej zvade dohodli na tom ze ci zlomena asimina obrazila z podnoze ci z odrody, podla mna to vyrasta rovno z tej jazvy... dakujem
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika