Příspěvky uživatele - 174.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda IV., 15.2.2008
Pánové odpusťe, ale toto je zase bouře ve sklenici vody. Mám terru už nějakých pětadvacet let, ale v tomhle jsem nikdy problém neviděl. Pro normální provoz stačí zamknout jedno kolo, druhé nechat pouze na tah vpřed. Kterou stranu zvolíte, záleží na... celý příspěvek >
TZ-4K-14, 9.2.2008
Dovolím si Vaši informaci maličko poopravit a doplnit: označení toho "malého RS-09" bylo TN-4K2-10 (TN jako traktor nářaďový) a pak ještě existoval TH-4K2-10 a to byl traktor horský - měl vzadu dvojmontáže pro větší stabilitu a přední závěs na žací... celý příspěvek >
co soudíte o vari pony II/A, 9.2.2008
Pokud si přečtete příspěvky výše uvedené, najdete zde odpověď na svoji otázku. Zpátečku nemá, ani při stávající konstrukci mít dost dobře nemůže. Volnoběžky jsou v nábojích právě proto, aby bylo možné snadněji se strojem manipulovat (na místě otočit,... celý příspěvek >
Malotraktor Holder A-20, 1.1.2008
Podívejte se na fóru na příspěvek "Technika orby" okolo 15.11., je tam fotka nějakého Holderu a něco málo k tomu. Snad by vás to mohlo zajímat.
Nože do sekaček - materiál, 14.12.2007
Tak listy do strojní pily na kov bych v žádném případě nedoporučil. Kdysi jsem je taky používal, do chvíle, než se nůž potkal s kamenem. Sekačka se neuvěřitelně rozvibrovala a zhruba pěticentimetrový kus nože jsem po delším hledání objevil zaražený... celý příspěvek >
Malotraktor Vari, 8.11.2007
Pokud vydržíte, snad se mi to podaří nafotit o víkendu, dřív se k tomu bohužel nedostanu. Teď bylo v pernamenci orání, úklidová technika zatím odpočívá.
Malotraktor Vari, 7.11.2007
Vyrobil jsem si radlici na Terru. To bylo v době, kdy se prodávala pouze pro spojení s převodovkou T-19, což se mi nelíbilo. Od prodávané se lišila tím, co jsem v domácích podmínkách nedokázal. Shrnovací desku jsem nadvakrát ohnul na ohýbačce,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika