Příspěvky uživatele - 180.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
borovička, 9.2.2008
Máte někdo recept na domácí borovičku?
Chlazení piva, 7.2.2008
Stačí sud koupit pár dní dopředu a dát ho do sklepa, v mrazáku namrazit v pet lahvích led a potom sud dát do nádoby obskládat ledem v rozdělaných lahvích a zalít studenou vodou. Pivo vydrží do druhého dne jako křen, pokud je ve stínu. Varianty se... celý příspěvek >
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 29.1.2008
Jeden strom s tmavými plody mám dozrávají úplně do tmava, ale nevím co je to za odrůdu. Pane inženýre, samozřejmě, že jsem myslel pálenku z třešní tudíž třešňovici, pálím jí každý rok 20 litrů.
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 29.1.2008
Hledám plodnou odrůdu  třešně s velkými plody do nadmořské výšky 650 metrů nad mořem na Drahanské vrchovině asi spíš nějakou srdcovku. Děkuji za příspěvky.
Oleo mac 740, 11.10.2007
Měl jsem Oleo mac 4.rok a došlo k zadření po 10 min. práce. Cena v servisu Mountfield je 7000 Kč za výměnu válce a pístu. Proto říkám, již nikdy Mountfiield!
Mulčovací kůra, 12.7.2007
I já mám s mulčovací kůrou jen dobré zkušenosti. Napřed jsme ji použili na naši předzahrádku, jen volně položenou na čerstvě navezenou zeminu. I po sedmi letech tu není ani památky po plevelu. Každý třetí rok vždy trochu přisypeme a máme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika