Příspěvky uživatele - 112.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za meruňku?, 18.7.2015
asi to bude ona, koukal jsem ještě na fotky na netu a je jí velmi podobná... děkuji
Co je to za meruňku?, 17.7.2015 Obsahuje fotku
A ještě jedno, omlouvám se, ale neumím vložit více fotografií najednou
Co je to za meruňku?, 17.7.2015 Obsahuje fotku
Další foto
Co je to za meruňku?, 17.7.2015 Obsahuje fotku
Žádám znalce, jestli by mi nepomohli určit odrůdu meruňky. Mám ji již devátým rokem, rodila za těch devět let asi třikrát. Letos byla úroda obrovská. Sklidil jsem cca 180 kg. Tento rok rodila od 9. do 16. 7. bydlím u Olomouce, takže Haná, 220 m.n.m.... celý příspěvek >
Moučné meruňky, 14.7.2015
Tak jsem sklidil z tohoto stromu cca 180 kg meruněk, mám asi 150 litrů kvasu. Přidal jsem vodu. Máte někdo zkušenosti, jestli z takových meruněk něco vyteče? Sladké jsou, ale moučné, tak nevím...
Moučné meruňky, 9.7.2015 Obsahuje fotku
Semenáč to není, koupil jsem ji kdysi, ale tenkrát mě to tolik nezajímalo, takže neznám odrůdu. Šel jsem to zalít, tak uvidím, třeba něco ještě zachráním. Je pravda, že jsem tolik plodů na ní nikdy neměl. Do bečky přidám trochu vody a uvidím. Snad... celý příspěvek >
Moučné meruňky, 9.7.2015 Obsahuje fotku
Měl bych takový dotaz pro znalce. Mám již asi desátým rokem meruňku. Díky jarním mrazíkům jsem sklízel asi dvakrát. Letos jsem se těšil na bohatou úrodu, která se nakonec daří, strom je obsypán cca 150 kg meruněk. Ale co se stalo. Dnes díky silnému... celý příspěvek >
Zásah proti mrazu či monilioze, 1.5.2015
Tak mrazy už snad pominuly a už to nějak do těch zmrzlých přežijeme. Mám dva devítileté stromy obsypané malými plůdky, které se každým dnem zvětšují. Tolika malých plůdků jsem nikdy neměl. Vím, že se to na stromě asi všechno neudrží, ale i tak, pokud... celý příspěvek >
Zásah proti mrazu či monilioze, 28.4.2015
Tak u nás na Hané to nevypadá na mráz, to by byla škoda, malé plůdky se už klubou z okvětních lístků a jsou jich na stromech tisíce. Ale i kdyby mělo mrznout, tak půjdu pod stromy zatopit, ale už tomu nevěřím... i když do zmrzlých je ještě daleko...
Nove exoticke ovoce, 21.4.2015 Obsahuje fotku
První rok pěstování Čajot v Olomouci:
Nove exoticke ovoce, 21.4.2015 Obsahuje fotku
První rok pěstování Čajot v Olomouci
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 20.4.2015
Jo přesně tak, mrazíky jsou místy. Ale já už o úrodu tolikrát přišel díky jedné noci, že už to teď raději hlídám... zatím to na mráz zítra nevypadá... teplota větší než včera v tuto dobu, snad se vyspím a nebudu muset zase topit...
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 20.4.2015
Tak jestli přežijeme zítřejší ráno, tak snad už všechno. Já jsem znovu připravený zatopit pod meruňkama, ale myslím, že už taková zima jako v neděli ráno bude a potom už se má oteplovat, nechci to zakřiknout, ale...
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Tak nakonec u nás na Hané bylo nejméně v 6,30 a to -0,9, topil jsem pod stromy od 1. hodiny, tak snad to k něčemu bude. Meruňky jsou v odkvětu, tak snad přežily, uvidíme.
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Tak u nás na Hané bylo v 1.hod něco málo pod nulou a teplota se pořád pohybuje kolem nuly, tak jsem nelenil a už pod stromy topím, no spíš se snažím udělat co nejvíc kouře. Vydržím do 5.hod a jdu spát. Nerad bych to podcenila o úrodu přišel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika