Příspěvky uživatele - 112.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 36 zadřený motor, 15.6.2014
na hq 372 xp mám sadu valec + piest od huztl (čína) z ebay a vrčí to normálne, nebál by som sa náhrad, zvlášť keď to stojí cca 1000 czk, ale či sa to vám oplatí pri hq36 vám neporadím, skôr by som ju predal na náhradné diely a uvažoval nad novou. z... celý příspěvek >
Motorovka na plný plyn, 6.6.2014
už som ticho, presvedčili ste ma :D :D :D
Motorovka na plný plyn, 6.6.2014
na doraz myslel zrejme úplne stlačený plynový "čudlík".  to že má pílu správne nastavenú, používa správnu zmes benzínu a má ostrú reťaz je hádam samozrejmosť. 
Motorovka na plný plyn, 6.6.2014
s pílou sa reže stále na plný plyn (na doraz) s výnimkou presných rezov napr. pri manipulácii, dokončovaní rezu. to že máte plný plyn ešte neznamená, že píla ide v max. otáčkach, je predsa v záťaži. 
Brambory ještě nevylezly, 4.6.2014
samozrejme, že som brázdu odhrabal, ináč by som nezistil, že červené nemajú žiadne klíčky, biele majú. boli sadené neskoro, teda ešte riadkovať sa nemajú. boli to certifikované zemiaky odroda bella. zaujímalo ma, či s tým nemá niekto... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 31.5.2014
nebudem zakladať novú tému, snáď niekto poradí. sadil som toho roku odrodu bella kupovanú ako sadbové zemiaky, ale kým biele domáce mi už v zemy klíčia, tak tie červené bella ešte vôbec, ani náznak klíčkov. je ešte nádej, že sa to spamätá nejako,... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 16.4.2014
bunny chce stihl 362 bez m-tronic, pre mňa čím menej vychytávok, tým lepšie. z rovnakého dôvodu nechcem ani autotune, revboost od hq a pod. ide to smerom, kam ja nechcem a to celý život (krátky) mám skúsenosť len s hq, krovinorez mám dolmar napr.... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 15.4.2014
pozrite sa, kto chce, tak chápe, kto nechce, tak rýpe... môj dotaz skôr smeroval na "radekB", on raz písal, že dolmar sú dobré, ale neodpustia tupú reťaz, zaujímalo ma ako to je, lebo dolmar hs7300 majú u nás veľmi dobrú cenu.  ostrá reťaz je to... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2014
v okolí mám niekoľko predajní s dolmar sortimentom, ale netušil som, že nedržia skladom žiadne náhradné diely, všetko objednávajú a prípadný servis (aj bežné nastavenie píly) riešia cez centrálu. mám 3 roky krovinorez dolmar ms340, som s ním... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2014
ok, ďakujem za pomoc, rozhodol som sa pre stihl 362, dolmar nemá u nás servisné zázemie a nedržia nd skladom, ani základné. 
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2014
smrek, max 1 m3, akurát že v lese píla dostane zabrať, preto ma zaujíma blbovzdornosť. 
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 14.4.2014
pre rýpalov, to rezanie s tupou reťazou som myslel manipulácia zablateného dreva, kde treba dokončiť pár rezov a reťaz už nie je 100%, nemám chuť na hádky :) 
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 13.4.2014
ahojte, mňa by zaujímali skúsenosti na čo možno najviac blbovzdornú pílu. stihl 362, dolmar 5105, dolmar 7300 hs resp. niečo iné. nemám v pláne denne čistiť vzduchový filter a pod. doteraz som mal 372 xp, nedám na ňu dopustiť a keby je za dobrú cenu... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 26.7.2013
Zdravim, mam 372 xp. Vsetko je v pohode, akurat mi v poslednom case zacali na volnobehu kolisat otacky. Neviem, cim by to mohlo byt benzin, sviecka alebo je treba zostelovat karburatot? poradte pani, prosim, dik
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika