Příspěvky uživatele - 174.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koňský hnůj, 19.12.2013
Dle Wikipedie - Jahodník je považován za rostlinu citlivou na chlor (prasečí hnůj, fekálie, průmyslová hnojiva s obsahem chloru, např. draselná sůl), Kejda se proto stříkala na strniště, protože se zapodmítala a byla mělko, tím se díky vzdušnému... celý příspěvek >
Jak na hryzce, 9.12.2013
Nevíte, jestli hryzec žere medvědí česnek?
Králické jablko - Grulicher Apfel, 23.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, Sháním informace o jabloni jménem "králické jablko" a narazil jsem na větu "Kralické. zimní, rozšířeno na sev. Moravě, odolné k mrazu, chorobám a škůdcům." Bohužel po rozklinutí je tam jen článek ve Wordu, ale o Králickém jsem tam nic... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 30.4.2013
Napadl mě ještě jeden- mírumilovně vypadající "neřád" - ježek. Ale ten uloví slepici jen v noci pokud tato spí na zemi a nebo sedí na hnízdě. Vyžere ji, v podstatě zaživa, vnitřnosti.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika