Příspěvky uživatele - 73.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kakaovník, 8.4.2014
Já kupoval semena, a nevyrostlo nic.
Husqvarna 357xp nebo 365, 12.5.2009
zdravim, mam v planu si v nejblizsi dobe koupit pilu, stara uz dosluhuje tak premyslim jakou.potrebuji pilu kterou vyuziju jak v probirce tak v mytni tezbe.nezivim se jako drevorubec ale obcas si tim prividelavam a samozrejme chystam drevo na... celý příspěvek >
Husqvarna, 4.5.2009
zdravím, mám 2 pily H 266 a potřeboval bych přehodit z jedné na druhou silenbloky akorat nevim jak je z te pily sundat. díky za rady
55 let stara jablon - prorezani (foto) - je to moc?, 7.4.2009
Dekuji vsem za odpovedi!
husqvarna 266, 6.10.2008
dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li de sestelovat citlivost brzdy na h 266(kovova brzda).jde velmi z tezka.slysel jsem ze se to dela sroubkem primo na tej brzde, ale ja ho tam nemam, tak jestli by to nejak slo.diky za odpovedi
divné věci na tůjích, 10.5.2008
Vážený kolego, jelikož jsem si na vaší třetí fotografii všimla, že váš jehličnan, který jste fotil ma jak jehlicovitý, tak šupinovitý typ listů, domnívám se, že jde o nějaký kultivar jalovce. Zatím se mi nepoštěstilo, abych viděla Chamaecyparis... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika