Příspěvky uživatele - 126.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MT 7 Uni, 15.2.2008
Děkuji za informace. Mě řekli za přestavbu 25 000.  Proto jsem začal nahánět nějakou alternavu. Pokud se mi podaří zastavit tam jiný motor tak ten Jikov určitě  potřebovat nebudu.
MT 7 Uni, 13.2.2008
Tak jsem naháněl nějaké motory a našel jsem krasný značkový dieselový motor  o obsahu 240 ccm s výkonem 4 koně při 3000 ot. Jenže neznám parametry origo 2T motoru Jikov. Výkon bude srovnatelný možná troch slabší ale nahradí to kroutákem jen s... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 8.2.2008
No kvalitou oleje a poměrem oleje ku benzínu to nebude.Na to si dávám pozor. Nepoužívá se na poli s 14% stoupáním takže náklony zvládne i čtyřtakt. Jedná se spíš o to že pří sečení to chce vysoké otáčky a seče se taky většinou když je horko. do... celý příspěvek >
Životnost dvoutaktního motoru, 8.2.2008
Mistře Jaromíre Jenže ne každý potřebuje značku pro machrování  před sousedem zahrádkářem. Pro hobby použití (myslím petkrát za rok křoviňákem vyžínat kousek trávnika před chatou jsou tyto často předražené stroje zbytečnost. Takový stroj... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 8.2.2008
Nemáte někdo zkušenosti se 4T motorem KAMA? Nebo nezkoušel tam někdo připasovat nějaký jiný motor. Originál je po asi páté GO a stále se zadírá. Další repas nedostane. Možná jsou to dobré stroje ale ne na hornaté kamenité... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika