Příspěvky uživatele - 207.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolia stellata - 2. kvetení, 4.8.2014
Dobrý den, stalo se někomu, že nyní, v létě /červenec- rpen/ začala znovu kvést magnolia stellata? Květy, až na některý, se úplně nerozvíjí, částečně zasychají, ale ještě se mi to nestalo. Že by to bylo tím, že díky mírné zimě brzy kvetla a... celý příspěvek >
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 7.4.2014
Dobrý den. S břečťanemám mám dlouholeté zkušenosti. Dnes ho mám už jen na plotě od silnice, kde opravdu zachytí hodně prachu. Stříhám ho 2x do roka. Jak jsem se dívala, po možná více než 20 letech je plot zachovalý i s nátěrem. Pokud se týká... celý příspěvek >
Azalka venkovní, 22.5.2013
Děkuji za odpověď a uklidnění.  Eva
Azalka venkovní, 14.5.2013
Prosím, mám azalku, ne japonskou, tu vyšší, asi 3-4 roky. Každý rok krásně kvetla, ale letos nemá nasazené žádné květy, i když je pěkně zelená a krásně roste. Nevím, co se stalo? Přihodilo se to někumu také? Eva
Tvarování jehličnanů, 30.10.2010
Dobrý večer. Je to sice již dlouho, co byla tato diskuse, ale jsem ráda, že jsem na ni narazila a dověděla se od vás, který cypřiš mohu použít na tzv. obláčky. Prozatím to zkouším z jednoho jehličnanu, bohužel neznám jeho název.Ttvarování se mi... celý příspěvek >
Buxus, 30.10.2010
Dobrý večer, souhlasím s Vámi, mráz kořeny poškodí a rostlina nepřežije. Zazimovávám stříhané koule z buxusu v terakotovém květináči již několik let, alespoň pod pergulu, obalím ze všech stran, i ze spodu, silnějším polystyrenem a netkanou... celý příspěvek >
Jak na kuny, 3.8.2010
Dobrý večer, musím se pochlubit. Tři roky tady pročítám, jak se zbavit kuny na zahrádce, vyzkoušela bez úspěchu snad skoro všechny možnosti, tady zmiňované a připravovala se na letošní rok. Sehnala Fridex, nakoupila různé pasti. Ale světe div se,... celý příspěvek >
Trubač kořenující, zkušenosti, 25.6.2010
Mám ho asi také 15 let či více a výhony ničím také již hodně dlouho. Proroste třeba i několik metrů po dlaždicemi a mezi nimi vyrůstá. Dnes jsem likvidovala asi 5 výhonků. Dost mě to také rozčiluje. Z místa, kde jsem rostlinu již odstranila... celý příspěvek >
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 11.4.2010
Dobrý večer a děkuji, odpověděl jste mi na otázku, kdy můžu provádět vertikutaci. Měla jsem dojem, že jsem ji už zaspala, (vertikutátorem chci provádět poprvé) ale zdálo se mi pořád dost vlhko.Teď zase prší a tráva hodně roste.Takže můžu, až se... celý příspěvek >
Jak na kuny, 30.1.2010
Děkuji Vám za radu, ale i tohle už jsem vyzkoušela, ale marně. Švestky jim chutnaly, proto se asi vracejí, no prostě mají se u mne dobře. Ale taková čepice, zvláště v letošní zimě, by nebyla k zahození. Eva
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika