Příspěvky uživatele - 226.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc revy, 10.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, zasílám schéma mé vinice s odrůdami.
Nemoc revy, 8.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Wimpi, K vašemu oslovení mne vedlo to, že jste byl první v pořadí, který dokázal odpovědět na vyslovený dotaz v tomto vlákně. Jinak k Vašemu dotazu. Zjara ještě před rašením jsem stříkal Sulkou proti roztočům. V lokalitě... celý příspěvek >
Nemoc revy, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Vás Wimpi, dokážete mi prosím pomoci s nemocí třapce vinné révy? V období před kvetením mi u několika střapců květy shnědnou a pak po cca 3 týdnech celý uschlý odpadne. Vinná réva je před květem ošetřena postřikem proti... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 4.4.2014 Obsahuje fotku
Potvrzuji názor pana Pala. Praktikuji to následovně. Odběr řízků cca prosinec, v březnu řízky s kořínky okolo 5 cm přesadit do PET. Na spodku dám vlastní zahradní kompost (těžká složka zeminy) a po osazení řízek zasypu kupovaným zahradnickým... celý příspěvek >
Sloupcovité rezistentní odrůdy jabloní, 3.4.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem vyndal ze sklepa Goldlane. Po ochutnání musím konstatovat, že je na tuto dobu dost šťavnaté, avšak s trochou trpkosti v chuti. Dále má silnější slupku než ostatní klasická jablka. Na malou zahradu však můžu doporučit. ... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 28.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, mám na pozemku 2 ks nektarinky Harco. Jednu mám u garáže a druhou u plotu. Velikost plodů do 5cm, velmi sladké. Mohu jen doporučit. Vlasta
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 26.3.2014
Vysočina - teplota v 6,30 hod. -2 stupně Celsia. Nektrinky a slivoně začínají teprve nakvétat. Uvidíme jak bude dále. Vlasta
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika