Příspěvky uživatele - 20.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň vhodná na mušt, 3.4.2014
Zdravím Děkuji za reakci. Ja jsem odrudu Melba i Mc Intosch uváděl také, protože se u nás tyto odrudy objevují i ve tvarech čtvrtkmen a polokmen ve věku kolem 40 až 50 let.a ještě u starých pěstitelú objevuji i Quinte.  Proto jsem tyto... celý příspěvek >
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 3.4.2014
Zdravím Tak to bych se s Vámi o tvrzení, že ledek ať ve formě jednoduché čili ledek amonný a nebo složitý ledek ledek amonný s vápencem jsem se ještě nikdy nesetkal, aby pří silnější koncentraci nepálil trávu. U hnojení ovocných stromú je zásada,... celý příspěvek >
Tipy na rostlinky ke garáži, 12.6.2013
děkuju za radu, mrknu se na ní, popravdě jsem o ní nikdy neslyšela :-)
Tipy na rostlinky ke garáži, 11.6.2013 Obsahuje fotku
Ahojky, za garáží byl spoustu let nepořádek, teď jsme suť úspěšně odklidili. Garáž nevypadá nic moc, tak bychom jí rádi skryli rostlinkami, napadl nás například nějaký sloupovitý jalovec, ale dál nevíme. Musí tam zůstat průchod, protože jeden díl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika