Příspěvky uživatele - 219.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nášlapná krmítka pro drůbež, 5.3.2016
Ahoj, viděl jsem v jednom videu, že pro naučení vkládají takový kolík, který nedovolí uplnému zavření. Při šlápnutí na "pedál" se ozve klepnutí, na které si časem slípky zvyknou. Po nějaké době kolík odstraní a vždy se najde nějaká zvědavější slípka,... celý příspěvek >
Larvy likvidující trávník, 9.8.2014
Dobrý den, na jaře, když se začínalo oteplovat, jsem při sekání na zahradě postřehnul obrovské rojení brouků. Já se v nich vůbec nevyznám a zbytek rodiny je identifikoval prostě: "chrousti". Před několika týdny nám začal blednout a vysychat... celý příspěvek >
Broskvoň Symphonie, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Symfonie
Klejotok na Leskoře, 2.4.2014
Ještě bych přidal, že to nevytvaří žádné nekrotické rány, nebo alespoň zatím. 
Klejotok na Leskoře, 2.4.2014 Obsahuje fotku
Nevím jestli to bude na fotce dostatečně vidět, ale vytéká skrz kůru světlá tekutina, která na vzduchu tuhne a nahromadí se jí kulička třeba 1 cm.Vytéká to z různých míst po celém kmeni a tlačí i z pod balzámu po ošetření větví.Bohužel jsem to ráno... celý příspěvek >
Klejotok na Leskoře, 2.4.2014
Prosím o radu.Na podzim zasazené Leskoře na více místech vytéká smůla.Není to taková ta rosolovitá hmota, ale spíše smůla.Na některých místech ani není vidět žádné poranění.Jedná se zřejmě o klejotok. Máme několik meruněk a ty jsou zdravé.I vedle... celý příspěvek >
Pozdní Symfonie, 21.9.2013
Tato odrůda se zatim projevuje velice dobře.Silný a zdravý růst.Letos první úroda, plody veliké krásně vybarvené, úrodná.Co mne ale dost překvapilo byla chuť.Nato, že u nás Jižní Čechy cca 475 m.n.m je letos vše o 3 týdny poposunuto, poslední dobou... celý příspěvek >
Jak ostříhat meruňku, 7.9.2013
Já mít takhle krásný sromky.
Jak a kdy stříhat, 7.9.2013
Třešeň je krásná, nechte ji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika