Příspěvky uživatele - 27.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výsadba pod thůje, 12.2.2008
Tie hosty sú dobrý nápad, pridajte k nim zopár kúskov astibly tiež sú na takéto podmienky ideálne a neaký ten rozchodník(sedum)a v jeseni môžte pridať cibule narcisov aj tie vám tam pekne zakvitnú
označovacie štítky, 12.2.2008
ja ich kupujem vo velkosklade Flora - potreby pre kvetinátov a záhradkárov
Ľalia alebo ľaliovka?, 10.2.2008
už som od nich objednávala a bola som celkom spokojná, no ceny sa mi zdajú trocha vyššie ako inde, najlepšie a asi aj najlacnejšie som denivky nakúpila na výstave kvetov v Lysé nad Labem, naozaj skvelý výber a super ceny a ked sa to spojí s... celý příspěvek >
Tulipány - co teď?, 9.2.2008
Aj mne už pomaly vyrastajú, aj malé kosatčeky a crocusky. Prikrila som ich čečinou a dúfam, že neprídu väčšie mrazy.
Ľalia alebo ľaliovka?, 9.2.2008
Tak, Kristínka to čo ti kvitne na záhrade je ľaliovka, po česky denivka a po latinsky Hemerocallis, je to trvalka, ktorá vyrastá z koreňového balu. Ľalia je tiež trvalka, no vyrastá z cibule. Rozdiel je ešte aj v tom,že ľalia má len jeden kvetný... celý příspěvek >
hosta - kultivary, 7.2.2008
Prave som poslala objednávku na 3 nové odrody, tiež som im prepadla, teda okrem inej zelene, objednávam zo Záhradníctva Hosta. Majú tam skvelý výber, no ceny dosť vysoké ale aj tak neodolám. Na slimáky používam granule, ale aj piliny, ktorymi... celý příspěvek >
Modřín převislý - opadané jehličky, 6.2.2008
Aj ja mám dva kúsky larixu-Pendula, kupila som ich od jednej pani v Stred. Čech., ktorá to má ako koníček, nakupujem tam už pár rokov, má pekné rastlimy a dobré ceny. Modríny mám už tretí rok a som snimi spokojná, vôbec niesu náročné, jeden mám volne... celý příspěvek >
Valotta, 4.2.2008
ja som ju videla v ponuke katalogu Lukonglas jaro 2007
Ladoňka - hyacinthoides, 3.2.2008
je to krásna jarná cibuľovina so zvonkovitými kvetmi, má rada čiastočne zatienené stanovište a ťakžšiu pôdu, sadi sa 10-12 cm hlboko, dorastá do výšky 30-40 cm, je vhodná na pestovanie na záhonoch, ale aj pod stromy a kríky, na jednom stanovišti môže... celý příspěvek >
jizni svah - skalka, 1.2.2008
aj ja mám skalku na južnom svahu, osadila som ju tak aby tam niečo kvitlo po celý rok - primule dentikulaty, pulsatily, aj neaké crocusky a zakrslé narcisky a tulipánky a kosatčeky reticulata tie kvitnu ako prve, ešte koncom února, ked dokvitnú... celý příspěvek >
cibuloviny - a co po nich?, 1.2.2008
Ja som si urobila zahon s jarnými cibuľovinami, ktoré sa nemusia tak často presádzať (narcisky, scila, muskari, kosatčeky retikulata, ifejony, anemonky, crocusy, chionodoxy, imperialis, a aj neaké botanické druhy tulipánov) k tomu som pridala aj... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika